Сумки / Рюкзаки / Органайзеры Image D 4010 коричневый


Есть в наличии
234 грн.
Наличные:
234 грн
Безнал:
281 грн
250 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Image D 4010 коричневый - Патронташ поясной

Патронташ – это незаменимый аксессуар каждого охотника. Данный патронташ крепится на пояс при помощи широкой петли, он универсален и подходит как для зимней, так и для летней охоты. Изготовлен из натуральной кожи, он не прихотлив в уходе, одинаково реагирует высокие и низкие температуры, а при загрязнении его достаточно просто протереть влажной тряпкой. Данное изделие внутри имеет специальные
Читать полностью
Технічні параметри:

Image D 4010 коричневий - Патронташ поясний

Патронташ - це незамінний аксесуар кожного мисливця. Даний патронташ кріпиться на пояс за допомогою широкої петлі, він універсальний і підходить як для зимової, так і для літнього полювання. Виготовлений з натуральної шкіри, він не вибагливий у догляді, однаково реагує високі і низькі температури, а при забрудненні його досить просто протерти вологою ганчіркою. Цей виріб всередині має спеціальні відділення для патронів, туди поміщається 5 нарізних і 4 гладких патрона. Кожен патрон фіксується гумкою, яка запобігає випаданню патрона на ходу. Закривається сумка для патронів за допомогою ремінця на верхньому клапані сумки, який протягується в петлю, це дозволяє при необхідності швидко відкрити патронташ і дістати патрони.
Даний аксесуар виготовлений з високоміцної натуральної коричневої шкіри і прослужить вам тривалий час. Такий виріб може стати чудовим подарунком, як для мисливця професіонала, так і для любителя. Патронташ - незамінна частина спорядження мисливця, від якості і зручності якої часто засвистить результат всієї полювання.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Image D» в категории «Сумки / Рюкзаки / Органайзеры»
Показать все модели