Отвертка с насадками MasterTool 40-0516


Заканчивается
82 грн.
Наличные:
82 грн
Безнал:
98 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 40-0516 - Отвертка 4-В-1

Отвертка с насадками (4in1) 40-0516 от украинского бренда INTERTOOL. Материал лезвий – легированная сталь. Рукоять – пластик ABS. Наименования размеров – биты под крестообразный шлиц типа PHILLIPS – PH1, PH2; биты под плоский шлиц типа SLOTTED – SL5, SL6.
Отвертка фактически ассоциируется с ремонтом какого-либо изделия. Используется для проведения монтажа или демонтажа резьбовых крепёжных элементов.
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 40-0516 - Викрутка 4-В-1

Викрутка з насадками (4in1) 40-0516 від українського бренду INTERTOOL. Матеріал лез - легована сталь. Рукоять - пластик ABS. Найменування розмірів - біти під хрестоподібний шліц типу PHILLIPS - PH1, PH2; біти під плоский шліц типу SLOTTED - SL5, SL6.
Викрутка фактично асоціюється з ремонтом будь-якого виробу. Використовується для проведення монтажу або демонтажу різьбових кріпильних елементів.
Кожному з нас знайомий даний інструмент, оскільки напрямків в яких він застосовується незліченна кількість. Це ж і обумовлює великий діапазон різновидів інструменту. Кожен тип хороший в чомусь своєму. У випадку з 40-0516 це діапазон можливостей який можна порівняти з чотирма викрутками, при цьому зберігаючи габарити звичайної класичної викрутки. Лезо-бітотримач розміщує в собі дві двосторонні біти, які закріплюються всередині леза посередництвом підшипника. Самі леза, як і бітотримач зроблені з міцної легованої сталі, стійкої до корозійного впливу, зламів і сколів.
Рукоять виготовлені з міцного ABS пластику. Матеріал являє собою ударостійку термопластичну смолу. Володіє відмінною маслобензостійкостю, стійкістю до лугів, теплостійкістю. Міцний, не схильний до корозійного розтріскування.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
битодержатели
Наконечник
под биты
Количество в наборе
4
Количество бит в комплекте
2 (шт.)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Отвертка»
Показать все модели