Есть в наличии
39 грн.
Наличные:
39 грн
Безнал:
47 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 40-0338 - Отвертка

Вороток отверточного типа 40-0338 от известного украинского производителя MASTERTOOL. Длина рабочей части лезвия – 150 мм. Посадочный квадрат – 1/4". Лезвие – легированная сталь. Рукоять – пластик + резина.
Отвертка – наипростейший прибор, используемый для работы с резьбовыми крепежами. Конструкция данного инструмента, несмотря на свою простоту невероятно эффективна. Прочный металлический стержень
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 40-0338 - Викрутка

Вороток викруткового типу 40-0338 від відомого українського виробника MASTERTOOL. Довжина робочої частини леза - 150 мм. Посадковий квадрат - 1/4". Лезо - легована сталь. Рукоять - пластик + гума.
Викрутка - найпростіший прилад, який використовується для роботи з різьбовими кріпленнями. Конструкція даного інструменту, незважаючи на свою простоту неймовірно ефективна. Міцний металевий стрижень впливає на кріплення, в той час як сам оператор впливає на більш товсту і м'яку рукоять. Зв'язки з високою популярністю даної конструкції, інструмент отримав масу модифікацій, однією з яких є вороток викруткового типу. По суті це та ж викрутка, тільки замість звичного жала, даний інструмент вінчає квадрат. Він дозволяє працювати з широким спектром різноманітних насадок, і в першу чергу з торцевими головками. Також такий інструмент часто використовують для впливу на квадратні поглиблення відповідних розмірів. Найчастіше дана функція застосовується при ремонті авто на станціях технічного обслуговування, і в інших автосервісах.
Лезо у даній викрутки виготовлено з міцної сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал стійкий до великих фізичних навантажень, корозії, сколів і інших пошкоджень.
Рукоять ж має досить зручну форму, добре лягає в руку. Виготовляється з двокомпонентного полімерного матеріалу.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
квадрат (Robertson)
Длина стержня отвертки
150 (мм)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Отвертка»
Показать все модели