Нет в наличии
12800 грн.
Наличные:
12800 грн
Безнал:
15361 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hertz H8 DSP - аудиопроцессор

8 DSP имеет 8 независимых каналов настройки, 8 строго аналоговых линейных выходов, а также полный комплект входов для подключения к любому типу источника сигнала: штатному (OEM) головному устройству, или покупному (after-market). Аналоговые входы включают 4-канальный высокоуровневый SPEAKER IN, 2-канальный (стерео, RCA) низкоуровневый, а цифровой вход представлен оптическим OPTICAL IN (TOSLINK). Отличная
Читать полностью
Технічні параметри:

Hertz H8 DSP - аудіопроцесор

8 DSP має 8 незалежних каналів налаштування, 8 строго аналогових лінійних виходів, а також повний комплект входів для підключення до будь-якого типу джерела сигналу: штатним (OEM) головного пристрою, або покупному (after-market). Аналогові входи включають 4-канальний високорівнева SPEAKER IN, 2-канальний (стерео, RCA) низькорівневий, а цифровий вхід представлений оптичним OPTICAL IN (TOSLINK). Відмінна новина для все зростаючої аудиторії, яка воліла аудіозаписи з високою роздільною здатністю: на цифровий вхід можна подати сигнал макс. дозволу 24 біта / 96 кГц, тобто процесор беззастережно готовий до роботи з джерелами, що підтримують Hi-Res Audio (HD) і мають цифровий вихід. Перетворювачі ЦАП / АЦП (DAC / ADC) також мають дозвіл 24 біта / 96 кГц. Безпосередньо обчислювальні завдання покладені на 32-розрядний чіп DSP Cirrus Logic, 147 МГц.

При підключенні до аналогових виходів штатного головного пристрою доступна функція підсумовування сигналів з неповним частотним спектром до повного виду, а також усунення предіскаженій (вхідні де-еквалізація) для отримання гладкою і рівною АЧХ. Функції настройки звучання включають весь необхідний сучасному процесору арсенал: кросовер з фільтрами Лінквіца-Райлі (Linkwitz- Riley) або Баттерворта (Butterworth) будь-якого типу для будь-якого обраного каналу, 31-смуговий 1/3-октавний графічний еквалайзер, схему тимчасових затримок, інвертор фази і регулювання рівня гучності кожного каналу. Всі параметри регулюються в дуже широкому діапазоні з високою точністю, що гарантує досягнення оптимального результату для самих різних аудіосистем в автомобілях з різними акустичними властивостями салону.

Налаштування конфігурації і звучання виконується за допомогою підключається по USB (3-м кабель в комплекті) ПК під управлінням Windows і додатки H8 DSP. Ще одна приємна новина: у мовній пакет меню інтерфейсу вже включений російську мову! Велика кількість параметрів, що настроюються не завадило інтерфейсу бути простим і інтуїтивно зрозумілим для користувача.

За допомогою придбаного за додаткову плату пульта DRC HE з'являється можливість оперативного регулювання основних функцій з водійського місця. В їх число входять регулювання гучності, рівня сабвуферного каналу, балансу і фейдера (фронт / тил), вибір входів і настроювальних пресетів. При відсутності пульта виконання деяких функцій автоматизовано: наприклад, вибір входів або пресетів A / B здійснюється за допомогою керуючих сигналів, які беруться або від ланцюга "+12 В", або від ланцюга "-" (Ground). Відповідний режим автоматичного перемикання задається функцією UCS (User Control Set).

Тип
Процессор

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Hertz» в категории «Эквалайзер/Процессор»
Показать все модели