Нет в наличии
43600 грн.
Наличные:
43600 грн
Безнал:
52323 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Audison Bit Tune Audio analyzer - усилитель

Комплект Audison bit Tune для настройки звука Итальянский производитель высококачественной автомобильной электроники Elettromedia выпустил революционный инструмент для профессионалов - установщиков автомобильного звука. Это Audison Bit Tune , Elettromedia впервые анонсировала его на выставке CES 2012. Bit Tune способен заменить собой целый набор инструментов: осцилограф, анализатор спектра,
Читать полностью
Технічні параметри:

Audison Bit Tune Audio analyzer - підсилювач

Комплект Audison bit Tune для налаштування звуку Італійський виробник високоякісної автомобільної електроніки Elettromedia випустив революційний інструмент для професіоналів - установників автомобільного звуку. Це Audison Bit Tune, Elettromedia вперше анонсувала його на виставці CES 2012. Bit Tune здатний замінити собою цілий набір інструментів: осцилографи, аналізатор спектру, генератор сигналів, програвач музичних файлів HD-якості і ще дещо. Також Bit Tune здатний в автоматичному режимі налаштовувати процесори серії Bit (Bit One, Bit Ten, Bit Ten D).

У комплект входить:

Найголовніша частина пристрою - мікрофон HSM (Hearing Simulation Microphone). Він виконаний у вигляді диска, в який вбудовані п'ять високоякісних мікрофонів.

Діаметр диска відповідає середній відстані між вухами людини, мікрофони розташовані таким чином щоб відтворити бінауральну слухову систему людини. Сигнали з п'яти мікрофонів, опрацьовані програмним забезпеченням Bit Tune дозволяють налаштувати процесор набагато точніше ніж інші системи автонастройки, використовувані сьогодні в автозвуку та використовують тільки один мікрофон.

У комплекті є ще один мікрофон - LPM (Level and Polarity Microphone), який використовується для установки рівнів і перевірки полярності динаміків. Кріплення дозволяє встановити мікрофон точно між передніх сидінь.
CMU-Central Manegement Unit - це «мізки» системи, які є інтерфейсом між вхідними даними і програмним забезпеченням, що встановлюються на комп'ютері (до речі, підтримується тільки платформа Windows, версії для MAC не передбачено!). В CMU є повний набір входів а також USB для контролю процесорів серії Bit.Также в CMU вбудований власний динамік, який служить для контролю вхідного сигналу (лінійного рівня, високого рівня, оптичного і т.д.) а також для прослуховування вбудованого сканера шумів EMS.

Програмне забезпечення дозволяє користувачеві дуже багато, наприклад:

Виробляти автоматичне налаштування процесорів Audison Bit. Використовується мікрофон HSM, автоматично налаштовується еквалізація, рівні і тимчасові затримки.

Перевірка джерела. Підключивши джерело сигналу до Bit Tune через електричні входи (високого або лінійного рівня) користувач може аналізувати рівень і спектр сигналу.

RTA (Real Time Analyzer) - аналізатор АЧХ системи. Використовується мікрофон HSM, користувач бачить віддачу системи в реальному часі, з урахуванням акустичних особливостей салону.

Тестер полярності - за допомогою нього користувач може перевірити полярність динаміків, встановлених в системі.

Осцилограф - У функції осцилографа включені: вольтметр, вимірювач потужності, спотворень і спектра. Використовуючи ці інструменти ви можете виміряти рівень сигналу, спотворення і потужність підсилювачів. Отримані дані можуть бути представлені в графічному і цифровому вигляді.

Генератор - генератор видає синусоїдальний сигнал будь-якої частоти (20Гц-20кГц). Також можна отримати свип-тон а також білий і рожевий шум.

Програвач - вбудований програвач дозволяє відтворювати музичні файли в форматах * .wav, * .Wma, * .mp3, * .fl v, * .fl ac. Підтримуються файли з дозволом до 24bit / 192kHz.
Тестер напруги акумулятора - служить для контролю напруги бортової мережі при старті двигуна або в момент підвищеного споживання системи. Цей прилад може виявляти навіть дуже короткочасне падіння напруги, яке звичайний вольтметр не в змозі показати.

Тестер оптичного кабелю - дозволяє перевірити наявність сигналу S / PDIF на оптичному виході джерела а також перевірити бітрейт і частоту дискретизації сигналу.

Сканер шумів EMS (Electro-Magnetic Sni ff er) - це дуже корисний для будь-якого установника аудіо апаратури прилад- завдяки наявності у комплекті датчик наведень і прослуховуючи отриманий сигнал через вбудований в CMU динамік установник може знайти зони з підвищеними електромагнітними наведеннями в автомобілі і уникати їх при установці аудіо обладнання.

Speaker Load Simulator - останнім часом багато автовиробників використовують діагностику динаміків в штатних аудиосистемах. Підключення аудіопроцесора замість штатної акустики призводить до того що система діагностики автомобіля видає помилку, а іноді і зовсім вимикає штатний джерело. Для того щоб уникнути таких ситуацій в процесі установки інсталятор може протестувати штатні виходи за допомогою цього симулятора, і якщо штатна система діагностики дійсно відключає акустику, використовувати еквівалентну штатної акустики навантаження для того щоб «обдурити» її. Всього є три режиму-ні навантаження, 47ом або симулятор динаміка.

ART test- тест, що дозволяє з'ясувати чи буде працювати система ART (Auto Remote Turn On -автоматичне включення) процесора на даному автомобілі. Аналізатор шуму на вході -Дозволяє виділити шуми в лінійному або оптичному аудіосигналів. Аналіз підтверджується прослуховуванням на вбудованому динаміці.

Створення звіту - ця програма автоматично створює звіт в форматі PDF, в якому зібрані всі дані про виконану налаштування обладнання.

Використовуючи всі ці інструменти установник аудіо апаратури зможе налаштувати автомобільну аудіосистему будь-якого класу набагато легше і швидше ніж це відбувається зараз.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Audison» в категории «Эквалайзер/Процессор»
Показать все модели