Нет в наличии
4430 грн.
Наличные:
4430 грн
Безнал:
5316 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Audison DRC MP digital remote control - пульт ДУ

Беспроводной пульт дистанционного управления Audison DRC MP имеет существенно расширенные возможности при работе с плеером bit Play HD. Последние две буквы в названии данной модели пульта означают «Multimedia Play». Но этим преимущества беспроводного ПДУ DRC MP не исчерпываются, так что он обещает быть интересным и для систем без bit Play HD.

Эргономика и удобство управления
Читать полностью
Технічні параметри:

Audison DRC MP digital remote control - пульт ДУ

Бездротовий пульт дистанційного керування Audison DRC MP має суттєво розширені можливості при роботі з плеєром bit Play HD. Останні дві букви в назві даної моделі пульта означають «Multimedia Play». Але цим переваги бездротового ПДУ DRC MP не вичерпуються, так що він обіцяє бути цікавим і для систем без bit Play HD.

Ергономіка і зручність управління

Мініатюрний прямокутний пульт чорного кольору DRC MP зручно встановлюється через монтажну рамку, яка поставляється в комплекті. Управління покладено на обертову ручку-джойстик з тактильно приємним покриттям «Rubber Touch», а також 6 кнопок, витягнутих в ряд в нижній честі лицьовій панелі. Призначення 4 кнопок контекстно змінюється в залежності від обраного режиму і відображається підказками в нижній частині 2-сатиричного дисплея. Перетворення звичайного ручки, що обертається в ручку-джойстик з коченням вліво / вправо і вгору / вниз істотно розширило можливості.

При підключенні цього пульта до плеєра bit Play HD, наявності відеомонітора (зовнішнього або вбудованого в головному пристрої) і активації функції «Navi Command» здійснюється оперативний вибір пунктів екранного меню, без необхідності у зверненні до пультів ДУ плеєра. Крім того, джойстик цього пульта дуже зручний при зверненні до меню налаштувань «DRC Settings».

Серед нових можливостей цього пульта дистанційного керування - вибір часу знаходження плеєра в режимі готовності (standby) після подачі керуючого сигналу відключення Remote Off. Звичними функціями даного пульта виступають регулювання гучності та інших параметрів (баланс, фейдер, вибір пресетів), а при роботі з підсилювачами Thesis TH і Prima AP bit на дисплей будуть виводитися можливі повідомлення про спрацювання схем захисту із зазначенням причини: наприклад, перегрів або неприпустиме значення напруги харчування.

Стильний дизайн і багатобарвна підсвічування

Цифровий пульт дистанційного керування Аудісон DRC MP - це справжній чемпіон по естетичної інтеграції в сучасний автомобільний інтер'єр. Інтенсивність підсвічування кнопок і дисплея можна регулювати незалежно в широких межах. Лицьова панель містить датчик освітленості, за допомогою якого відбувається автоматичне перемикання режимів «день / ніч» з заданими значеннями яскравості світіння.

Для кнопок цього пульта передбачено 42 варіанти кольору підсвічування, а при бажанні світіння дисплея може припинятися через 2 хв після звернення до пульта.

Использование
универсальные
Подключение
беспроводное
Тип
Пульт ДУ

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Audison» в категории «Аксессуар раздела автомагнитолы»
Показать все модели