Преобразователь уровня Audison SFC


Нет в наличии
5900 грн.
Наличные:
5900 грн
Безнал:
7080 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Audison SFC Sampling frequency converter - цифровой конвертер

На вход TosLink (оптический) или RCA (электрический коаксиальный) Audison SFC можно подавать S/PDIF-аудиосигнал любого употребимого на практике разрешения: разрядностью от 16 бит до 24 бит и частоты дискретизации от 32 кГц до 192 кГц. Независимо от разрешения входного аудиосигнала, выходной аудиосигнал Audison SFC всегда имеет фиксированную частоту дискретизации 48 кГц, а
Читать полностью
Технічні параметри:

Audison SFC Sampling frequency converter - цифровий конвертер

На вхід TosLink (оптичний) або RCA (електричний коаксіальний) Audison SFC можна подавати S / PDIF-аудіосигнал будь-якого вживаного на практиці дозволу: розрядністю від 16 біт до 24 біт і частоти дискретизації від 32 кГц до 192 кГц. Незалежно від дозволу вхідного аудіосигналу, вихідний аудіосигнал Audison SFC завжди має фіксовану частоту дискретизації 48 кГц, а розрядність збігається з вхідною. Вихідні цифрові роз'єми також представлені двома типами: TosLink або RCA (електричний коаксіальний). Допустимі будь-які поєднання типів входів і виходів: вхідний TosLink - вихідний RCA, вхідний RCA - вихідний TosLink, або збігаються за типом.

Можливі сфери застосування Audison SFC:

- Забезпечення можливості передачі цифрового аудіосигналу від джерела звучання до аудіопроцесора / підсилювача при розбіжності типів цифрових роз'ємів. Наприклад, джерело може мати тільки електричний коаксіальний цифровий RCA-вихід, а споживач - тільки оптичний TosLink-вхід, або навпаки.

- Приведення цифровий звук від джерела звучання до формату, підтримуваного аудіопроцесором / підсилювачем. Наприклад, параметри цифрового аудіосигналу на виході пристосованих для автомобільного використання пристроїв відтворення аудіоформатів високого дозволу (Auto PC, медіаплеєри та ін.) Можуть досягати 24 біта / 192 кГц, що перевищує можливості приймального тракту аудіопроцесора. Audison SFC завжди призводить цифровий аудіосигнал до частоті дискретизації 48 кГц, підтримуваної більшістю автомобільних аудіопристроїв з цифровим входом, наприклад - аудіопроцесора Audison Bit One або Bit Ten D.

- У деяких випадках Audison SFC здатний виступити засобом для усунення клацань, фонового шуму і інших можливих артефактів звучання, викликаних особливостями реалізації S / PDIF-інтерфейсу в джерелі звучання. Найчастіше звукові перешкоди подібної природи проявляються в режимі Pause або в момент початку відтворення на джерелі звучання, проте повний перелік викликають їх подій досить великий.

- Навіть якщо перетворення частоти дискретизації не потрібно, Audison SFC здатний значно поліпшити загальну якість цифрового аудиотракта від джерела звучання до аудіопроцесора / підсилювача, що проявляється в поліпшенні якості звучання і усунення "випадання" цифрових даних через слабкий рівень цифрового сигналу, неузгодженості тактових імпульсів і т.д. Найчастіше подібна "нормалізація" цифрового тракту виявляється затребуваною при некоректно реалізованому S / PDIF-інтерфейсі в джерелі звучання, в тому числі коли в процесі інсталяції проводиться модифікація джерела з метою створення спочатку був відсутній цифрового аудіовиходу, або зміни типу наявного цифрового виходу.

Audison SFC підтримує цифровий потік даних PCM Stereo (ІКМ) і не призначений для роботи з цифровими даними багатоканальних звукових фонограм (Dolby / dts різних версій).

Тип
Преобразователь уровня

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Audison» в категории «Адаптер»
Показать все модели