Автоакустика Hertz MPK 165.3 2-Way system


Нет в наличии
7370 грн.
Наличные:
7370 грн
Безнал:
8845 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hertz MPK 165.3 2-Way system - акустика

Готовый 2-полосный комплект из 165-мм НЧ/СЧ-динамиков MP 165.3, ВЧ-динамиков MP 25.3 и кроссовера MPCX 2.3. Великолепно сбалансированные АС для приобщения к звучанию топ-класса при умеренных затратах.
Если позволяет размер штатных мест для установки динамиков, MPK 165.3 горячо рекомендуются всем, кто заинтересован в максимально возможном качестве звучания от 2-компонентых фронтальных или
Читать полностью
Технічні параметри:

Hertz MPK 165.3 2-Way system - акустика

Готовий 2-смуговий комплект з 165-мм НЧ / СЧ-динаміків MP 165.3, ВЧ-динаміків MP 25.3 і кросовера MPCX 2.3. Чудово збалансовані АС для залучення до звучання топ-класу при помірних витратах.
Якщо дозволяє розмір штатних місць для установки динаміків, MPK 165.3 гаряче рекомендуються всім, хто зацікавлений в максимально можливій якості звучання від 2-компонент фронтальних або тилових АС. Цей комплект набагато перевершує звичні очікування в своєму ціновому класі, будучи набагато ближче за характеристиками до елітних топ-моделям Mille Legend. Тут застосовуються ті ж ключові технології: експонентний НЧ / СЧ-дифузор V-cone з целюлози з бавовною, підвіс Boundary Free, м'який 29-мм ВЧ-купол з матеріалу Tetolon. У традиціях Hertz, звучання не тільки гранично чисте з вражаючою роздільною здатністю, але також дуже рухливе, чітке і зібране. Глибина баса також приємно здивує слухача - це було одним з пріоритетів при розробці. У технічних характеристиках динаміків різних регістрів необхідно відзначити підвищений запас потужності, що підводиться і відмінну чутливість. У комплектном кросовері реалізована схемотехніка з максимально коротким шляхом проходження сигналу для мінімізації втрат потужності і можливих спотворень. З цією ж метою застосовуються намотані товстим 1-мм мідним дротом котушки індуктивності, резистори і конденсатори екстремально високого класу. Для регулювання тонального балансу передбачений перемикач рівня ВЧ-сигналу 0 / +2 дБ.

Тип
Компонентная
Количество полос
2
Размер
6-6.5" (16-17см)
Исполнение
круглые
Номинальная мощность RMS
110 (Вт)
Сопротивление
4+4 (Ом)
Защитные сетки
есть
Материал диффузора
целлюлоза
Чувствительность
92 (дБ)
Корзина динамика
литая
Монтажная глубина
63 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Hertz» в категории «Автоакустика»
Показать все модели