Масло для мототехники YACCO MVX RACE 4T 15W50 2л


Есть в наличии
652 грн.
Наличные:
652 грн
Безнал:
815 грн
Приватбанк:
685 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Yacco MVX RACE 4T 15W50 2л - Масло для мотехники

Масло Yacco MVX RACE 4T 15W-50 создано для использования в крайне сложных гоночных условиях. Оно подходит для четырехтактных двигателей спортивных гоночных мотоциклов, которые во время эксплуатации подвергаются крайним нагрузкам.
Это масло производится на основе синтетических базовых масел, это обуславливает безупречную чистоту его состава. Формула данного масла разработана и
Читать полностью
Технічні параметри:

Yacco MVX RACE 4T 15W50 2л - Масло для мототехніки

Масло Yacco MVX RACE 4T 15W-50 створено для використання в украй складних гоночних умовах. Воно підходить для чотиритактних двигунів спортивних гоночних мотоциклів, які під час експлуатації піддаються крайнім навантаженням.
Це масло виробляється на основі синтетичних базових масел, це зумовлює бездоганну чистоту його складу. Формула даного масла розроблена і пристосована для гоночних змагань в стилі ендуро, мотокрос, марафон.
Даний продукт забезпечує бездоганну чистоту деталей і відмінну мастило механізмів, також воно може змішуватися з іншими маслами такий же в'язкості. Воно володіє високими якісними характеристиками, такими як здатність зберігати стабільні властивості у великому діапазоні температур і в найскладніших умовах експлуатації, якісна і швидка мастило ключових механізмів і вузлів, відмінні миючі показники і підтримка двигуна на оптимальних характеристиках.
Даному маслу можна сміливо довірити свій байк, так як воно виготовлено на найвищому рівні навіть перевершує безліч європейських стандартів якості.

Вязкость
15W-50
Тип
Синтетическое
Объем
2 (л)
Применение
мото
Тактность двигателя
4-х тактные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YACCO» в категории «Масло для мототехники»
Показать все модели