Гаечный ключ INTERTOOL HT-1303


Есть в наличии
389 грн.
Наличные:
389 грн
Безнал:
467 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
INTERTOOL HT-1303 - Набор ключей

Набор INTERTOOL HT-1303 состоит из 12-ти комбинированных ключей для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Особенностью этих ключей является дюймовый размер, они будут актуальны при ремонте американской техники, где используется дюймовые размеры крепежных элементов.
Конструкция каждого ключа включает две головки, рожковую и накидную, благодаря чему компенсируются недостатки каждой из них по отдельности.
Читать полностью
INTERTOOL HT-1303 - Набір ключів

Набір INTERTOOL HT-1303 складається з 12-ти комбінованих ключів для монтажу/демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Особливістю цих ключів є дюймовий розмір, вони будуть актуальні при ремонті американської техніки, де використовується дюймові розміри кріпильних елементів.
Конструкція кожного ключа включає дві головки, ріжкову і накидну, завдяки чому компенсуються недоліки кожної з них окремо. Накидні головки мають кільцеподбну замкнуту форму, мають високу жорсткість, добре справляються з сильно затягнутими і заржавілими різьбовими з'єднаннями. Саме накидні головки рекомендується використовувати при зриві або остаточному затягуванні кріплень, так як вони здатні забезпечити високий крутний момент. Для проміжного відкручування / закручування підійдуть ріжкові головки, вони також добре справляються з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Дванадцятигранний профіль накидних головок забезпечує роботу як з 6-ти, так і з 12-гранями кріпильними елементами. Також такий профіль легше і швидше надаватися на 6-гранний кріплення, що зручно при роботі в труднодоступних місцях.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється з пластиковим утримувачем, на якому зручно розміщувати ключі, а також його можна підвішувати на цвях в майстерні.
Розміри: 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4", 13/16", 7/8", 15/16.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
12
Особенность исполнения
дюймовый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели