Гаечный ключ INTERTOOL HT-1305


Есть в наличии
539 грн.
Наличные:
539 грн
Безнал:
647 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
INTERTOOL HT-1305 - Набор ключей

Набор INTERTOOL HT-1305 состоит из 22-х комбинированных ключей для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Особенностью данного набора является то, что половина ключей в его составе имеет дюймовый размер, а другая половина - метрический.
Конструкция каждого ключа включает две головки, рожковую и накидную, благодаря чему компенсируются недостатки каждой из них по отдельности. Накидные головки имеют
Читать полностью
INTERTOOL HT-1305 - Набір ключів

Набір INTERTOOL HT-1305 складається з 22-х комбінованих ключів для монтажу/демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Особливістю даного набору є те, що половина ключів в його складі має дюймовий розмір, а інша половина - метричний.
Конструкція кожного ключа включає дві головки, ріжкову і накидну, завдяки чому компенсуються недоліки кожної з них окремо. Накидні головки мають кільцеподбну замкнуту форму, мають високу жорсткість, добре справляються з сильно затягнутими і заржавілими різьбовими з'єднаннями. Саме накидні головки рекомендується використовувати при зриві або остаточному затягуванні кріплень, так як вони здатні забезпечити високий крутний момент. Для проміжного відкручування / закручування підійдуть ріжкові головки, вони також добре справляються з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Дванадцятигранний профіль накидних головок забезпечує роботу як з 6-ти, так і з 12-гранями кріпильними елементами. Також такий профіль легше і швидше надаватися на 6-гранний кріплення, що зручно при роботі в труднодоступних місцях.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється з пластиковим утримувачем, на якому зручно розміщувати ключі, а також його можна підвішувати на цвях в майстерні.
Розміри: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19 мм, 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4", 13/16", 7/8".

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
22
Размер
6, 19, 17, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели