Нет в наличии
844 грн.
Наличные:
844 грн
Безнал:
1013 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TORIN T43001 - Стойки опорные

Комплект опор для ремонта автомобиля TORIN T42001. Данные опоры применяются для подстраховки и фиксации автомобиля, поднятого на домкрате для выполнения ремонта или профилактических работ. Также данный комплект пригодится, когда нет возможности заехать на яму, и приходится поднимать автомобиль. Высота подставок регулируется в широком диапазоне, что позволяет максимально удобно их выставить. Данные опоры имеют
Читать полностью
Технічні параметри:

TORIN T43001 - Стійки опорні

Комплект опор для ремонту автомобіля TORIN T42001. Дані опори застосовуються для підстраховки і фіксації автомобіля, піднятого на домкраті для виконання ремонту або профілактичних робіт. Також даний комплект стане в нагоді, коли немає можливості заїхати на яму, і доводиться піднімати автомобіль. Висота підставок регулюється в широкому діапазоні, що дозволяє максимально зручно їх виставити. Дані опори мають широкі ніжки. Що запобігає їх врізання в підлогу.
Підставки виготовлені з дуже міцної сталі, то гарантує їм довгий термін служби. Підйом опор здійснюється за рахунок трещотного механізму за допомогою металевої ручки. Опори мають подвійну фіксацію, що робить їх ще надійніше.
Опори TORIN T43001 є необхідними інструментами в гаражі або автомайстерні, так як завдяки своїй потужній конструкції забезпечують безпеку при виконанні різних робіт.
Особливості:
- відповідають європейським стандартам якості;
- мінімальна висота підйому 288 мм;
- максимальна висота підйому 425 мм;
- вага опор 7 кг.

Грузоподъемность
3 (тонн)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Torin» в категории «Стойка опорная»
Показать все модели