Нет в наличии
119 грн.
Наличные:
119 грн
Безнал:
143 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Torin TRF3301 - Башмак упорный под колесо

Башмак под колесо является обязательным аксесуаром, который должен быть в арсенале любого автомобилиста. В дороге данный аксессуар пригодится, если вдруг случится поломка. Данный упор способен надежно зафиксировать ваш автомобиль на месте.
Упор TORIN TRF3301 произведен из резины и предназначен для применения в легковых авто. Данное изделие представляет собой пирамидообразную конструкцию
Читать полностью
Технічні параметри:

Torin TRF3301 - Упор під колесо

Черевик під колесо є обов'язковим аксесуари, який повинен бути в арсеналі будь-якого автомобіліста. В дорозі даний аксесуар стане в нагоді, якщо раптом трапиться поломка. Даний упор здатний надійно зафіксувати ваш автомобіль на місці.
Упор TORIN TRF3301 проведений з гуми і призначений для застосування в легкових авто. Цей виріб являє собою пірамідні конструкцію розміром 105х 75 х 75 мм. Упор має текстуровану ребристу поверхню, яка гарантує хороше зчеплення з поверхнею покришки.
Дані пристосування широко застосовуються автомобілістами. Якщо у вас зламаний ручник, а машину потрібно припаркувати на поверхні з невеликим ухилом, не зайвим буде перестрахуватися і підставити упори під колеса. Також під час заміни колеса і роботи з домкратом рекомендується підставляти упор під діагонально розташоване колесо до того, яке буде підніматися на домкрат і змінюватися. Противідкатний черевик обов'язково повинен бути у автомобіліста, який збирається їхати в гори, так як на дорогах з сильним ухилом під час зупинки не покладайтеся гальмо стоянки або передачу.

особливості:
- матеріал гума;
- мага 660 г;
- м комплекті 2 шт.

Материал
Резина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Torin» в категории «Упор под колесо»
Показать все модели