Набор автохимии YACCO EGR CLEAN


Доставим под заказ
553 грн.
Наличные:
553 грн
Безнал:
691 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YACCO EGR CLEAN - средство для обработки клапанов системы рециркуляции отработавших газов

Средство YACCO EGR CLEAN предназначено для восстановления оптимальной работы дизельных и бензиновых двигателей. При помощи YACCO EGR CLEAN обеспечивается обработка клапанов рециркуляции турбокомпрессором, камер сгорания и отработавших газов.
Средство является профессиональным и требует внимательности и четкого исполнения инструкции при
Читать полностью
Технічні параметри:

YACCO EGR CLEAN - средство для обработки клапанов системы рециркуляции отработавших газов

Засіб YACCO EGR CLEAN призначене для відновлення оптимальної роботи дизельних і бензинових двигунів. За допомогою YACCO EGR CLEAN забезпечується обробка клапанів рециркуляції турбокомпресором, камер згоряння і відпрацьованих газів.
Засіб є професійним і вимагає уважності і чіткого виконання інструкції при використанні. Перед роботою необхідно перевірити рівень охолоджувальної рідини і моторного масла, а також переконатися що патрубок впускного повітряного клапана двигуна в справному стані і не має слідів масла або інших рідин. Потім діяти згідно з інструкцією:
1. Підключити діагностичний прилад до транспортного засобу, щоб переконатися, що всі дії в системі управління двигуном були виконані, і що причиною несправності є засмічення клапана рециркуляції відпрацьованих газів і / або зміна геометрії турбокомпресора.
2. Прогріти двигун до досягнення нормальної робочої температури.
3. Незалежно від того, виведена чи вихлопна труба назовні або підведена до газовідсмоктувальних насосу, від'єднати патрубок між датчиком витрати повітря і колектором подачі повітря в двигун.
4. Встановити насадку аерозолю EGR CLEAN в 15 см від вхідного патрубка, щоб утворити конус розпилення діаметром, рівним діаметру всмоктуючої труби і тим самим досягти повної однорідності кошти на вході в двигун.
5. При роботі двигуна на 2500 оборотів, робити до 4-5 розпилень в секунду, максимум протягом 3 секунд, а потім закрити впускний клапан рукою, щоб переконатися, що засіб згоріло відповідним чином.
6. Відпустити педаль: двигун повинен повернутися в режим уповільненого ходу. Понижена передача не повинен прискорюватися, не повинно бути стуку. У цьому випадку важливо, щоб впускний клапан був закритий рукою для більш швидкого згоряння.
7. Встановити частоту обертання двигуна більш ніж 3500 оборотів, щоб видалити осад через вихлопну трубу.
   Дії 8, 9 і 10 не є обов'язковими при очищенні в клапана системи рециркуляції відпрацьованих газів.
8. Повторити 3 рази операції 4-7.
9. При змінної геометрії турбокомпресора, від'єднати вакуумний шланг від регулювального клапана (регулятора тиску наддуву на виході з турбокомпресора) і підключити вакуумний насос.
10. Вручну привести в дію регулювальний клапан, пускаючи в хід вакуумний насос для переміщення керуючого важеля змінної геометрії. На деяких автомобілях це вплив на важіль управління може здійснюватися через діагностичне пристрій.
11. Спустошити аерозоль EGR CLEAN, повторюючи пункти 4-10 або 4-7, якщо проводиться тільки очищення клапана рециркуляції відпрацьованих газів.
12. Зупинити двигун.
13. Виконати повторне складання різних деталей.
14. За допомогою діагностичного пристрою видалити коди несправностей.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YACCO» в категории «Набор автохимии»
Показать все модели