Очиститель дисков YACCO JANTPROP


Нет в наличии
283 грн.
Наличные:
283 грн
Безнал:
340 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YACCO JANTPROP - Средство для очистки колесных дисков автомобилей

Средство YACCO JANTPROP используется для очистки и возврата первоначального внешнего вида диску. Средство является водным раствором и имеет удобное для использования исполнение - пульверизатор. Средство обладает высокоэффективными поверхностно-активными и очистительными свойствами. Важно, что средство нейтрально воздействует на лакокрасочное, резиновое, пластиковое
Читать полностью
Технічні параметри:

YACCO JANTPROP - Засіб для очищення колісних дисків автомобілів

Засіб YACCO JANTPROP використовується для очищення і повернення первісного зовнішнього вигляду диску. Засіб є водним розчином і має зручне для використання виконання - пульверизатор. Засіб має високоефективними поверхнево-активними і очисними властивостями. Важливо, що засіб нейтрально впливає на лакофарбове, гумове, пластикове покриття. Для використання досить розпорошити засіб на диск колеса, залишити орієнтовно на три хвилини і ретельно вимити водою. Завдяки засобу YACCO JANTPROP колісні диски Вашого автомобіля будуть виглядати шикарно і мати привабливий зовнішній вигляд.
ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ
Не застосовувати препарат і не робити попередні випробування на специфічних дисках (тюнінгові диски, диски з лаковим покриттям, зі спеціальних сплавів / зі спеціальною обробкою)
Не застосовувати препарат на мотоциклах, квадроциклах: для цих цілей використовувати YACCO MOTOWASH
Уникати умов зберігання при температурі нижче -10 ° С: При холоді засіб може кристалізуватися, але при температурі вище 0 ° С засіб відновлює прозорий зовнішній вигляд і ефективність.

Упаковка
флакон с распылителем
Объем
1000
Бренд
YACCO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YACCO» в категории «Очиститель дисков»
Показать все модели