Набор автохимии YACCO MOTOWASH


Доставим под заказ
259 грн.
Наличные:
259 грн
Безнал:
324 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YACCO MOTOWASH - жидкий очиститель для мототехники

Очиститель YACCO MOTOWASH предназначен специально для мототехники, и при этом является универсальным, так как используется для различных поверхностей (пластиковых элементов, лакокрасочного покрытия, колесные диски и т.д.). Очиститель выполнен в виде спрея и для большей эффективности имеет два положения пистолета: «SPRAY» - расширенная струя, «STREAM» - точная струя.
Для использования
Читать полностью
Технічні параметри:

YACCO MOTOWASH - рідкий очищувач для мототехніки

Очищувач YACCO MOTOWASH призначений спеціально для мототехніки, і при цьому є універсальним, так як використовується для різних поверхонь (пластикових елементів, лакофарбового покриття, колісні диски і т.д.). Очищувач виконаний у вигляді спрею і для більшої ефективності має два положення пістолета: «SPRAY» - розширена струмінь, «STREAM» - точна струмінь.
Для використання необхідно встановити положення розпилювача на «SPRAY» і розпорошити на необхідну поверхню з відстані в 20 см. Потім почекати дві хвилини і змити водою. На завершення слід протерти м'якою тканиною очищену поверхню. У разі сильних забруднень рекомендується використовувати положення пістолета-розпилювача на «STREAM», після нанесення очищувача протерти поверхню за допомогою дрантя або губки, потім змити водою.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ
На незахищених поверхнях: алюмінієві деталі без лакового покриття або незабарвлені деталі, кузова квадроциклів і мотоциклетної техніки - виконати попередній тест з подальшою рясної і швидкої промиванням. Не застосовувати очищувач на декоративних деталях без лакофарбового або іншого захисного покриття.
Не допускати замерзання кошти при зберігаються в умовах низьких температур
Перед застосуванням ознайомитися з інформацією про запобіжні заходи, зазначеної на упаковці
Засіб є очищувачем лужного типу: уникати попадання в очі і на шкіру, використовувати захисні окуляри і рукавички
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YACCO» в категории «Набор автохимии»
Показать все модели