Чип тюнинг RS-Chip Tuning RSCHIP


Нет в наличии
5800 грн.
Наличные:
5800 грн
Безнал:
6960 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
RS-Chiptuning

После установки RS-Chiptuning взаимодействует с блоком управления работой двигателя и корректирует заводские настройки. В результате изменений вы можете получить больший крутящий момент и выходную мощность. При этом RS-Chip Tuning способен реагировать самостоятельно на колебания нагрузки на двигатель и изменять параметры программы в соответствии с ситуацией.

Подбор под
Читать полностью
RS-Chiptuning

Після установки RS-Chiptuning взаємодіє з блоком управління роботою двигуна і коригує заводські настройки. В результаті змін ви можете отримати більший крутний момент і вихідну потужність. При цьому RS-Chip Tuning здатний реагувати самостійно на коливання навантаження на двигун і змінювати параметри програми відповідно до ситуації.

Підбір під чіп тюнингу

Важливо, що під час роботи чіпа не відбувається спотворення або втрати сигналу від датчика, тому вам не загрожує загоряння індикатора Check Engine на панелі приладів. RS-Chiptuning Turbo працює оп іншим принципом - він змушує програмне забезпечення ECU працювати в режимі оптимальної продуктивності, підвищуючи потужність і крутний момент двигуна.
При встановленому RS-Chiptuning Turbo, ECU отримує дані, які пропускаються в стандартних умовах. Ці показники датчиків змушують блок управління збільшувати тиск в першому такті роботи двигуна. Відповідно зростає і тиск вільного ходу, адже склад паливної суміші змінюється. При такому видоизменении роботи двигуна не відбувається додаткового навантаження на компоненти автомобіля, адже чіп використовує ретельно перевірені алгоритми взаємодії з ECU і підвищення продуктивності не призводить до зниження ресурсу силової установки.

Алгоритм витрати паливно-повітряної суміші будь-якого автомобіля регулюється спеціальним блоком електронного управління. У ньому виробником закладена програма, яка реагує на показники датчиків усередині двигуна і змінює витрата компонентів суміші, кут випередження запалювання і інші показники.

Підходить на всі сучасні типи двигунів з безпосереднім уприскуванням палива (дизель, бензин)

Для точної консультації по модулю який підійде для Вашого авто, звертайтеся до менеджерів магазину.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «RS-Chip Tuning» в категории «Чип тюнинг»
Показать все модели