Чип тюнинг RS-Chip Tuning Turbo


Нет в наличии
7250 грн.
Наличные:
7250 грн
Безнал:
8701 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Rs-Chiptuning turbo

Работа Rs-Chiptuning turbo в двигателях с турбо-наддувом несколько отличается. Основной его функцией будет взаимодействие с датчиком давления нагнетаемого воздуха, показатели которого он корректирует, уменьшая предоставляемые электронному блоку данные и вызывая соответствующее повышение давления и корректировку состава смеси. Все эти изменения проводятся в строгом соответствии с точно рассчитанным алгоритмом.

Читать полностью
Rs-Chiptuning turbo

Робота Rs-Chiptuning turbo в двигунах з турбо-наддувом дещо відрізняється. Основною його функцією буде взаємодія з датчиком тиску повітря, що нагнітається, показники якого він коригує, зменшуючи надаються електронного блоку дані і викликаючи відповідне підвищення тиску і коригування складу суміші. Всі ці зміни проводяться в строгій відповідності з точно розрахованим алгоритмом.

Підбір під чіп тюнингу

Після установки RS-Chiptuning взаємодіє з блоком управління роботою двигуна і коригує заводські настройки. В результаті змін ви можете отримати більший крутний момент і вихідну потужність. При цьому RS-Chip Tuning здатний реагувати самостійно на коливання навантаження на двигун і міняти параметри програми відповідно до ситуації.
Важливо, що під час роботи чіпа не відбувається спотворення або втрати сигналу від датчика, тому вам не загрожує загоряння індикатора Check Engine на приладовій панелі. RS-Chiptuning Turbo працює оп іншим принципом - він змушує програмне забезпечення ECU працювати в режимі оптимальної продуктивності, підвищуючи потужність і крутний момент двигуна.
При встановленому RS-Chiptuning Turbo, ECU отримує дані, які пропускаються в стандартних умовах. Ці показники датчиків змушують блок управління збільшувати тиск в першому такті роботи двигуна. Відповідно зростає і тиск вільного ходу, адже склад паливної суміші змінюється. При такому видоизменении роботи двигуна не відбувається додаткового навантаження на компоненти автомобіля, адже чіп використовує ретельно перевірені алгоритми взаємодії з ECU і підвищення продуктивності не призводить до зниження ресурсу силової установки.

Підходить на всі сучасні типи двигунів з безпосереднім уприскуванням палива (дизель, бензин)

Для точної консультації по модулю який підійде для Вашого авто, звертайтеся до менеджерів магазину.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «RS-Chip Tuning» в категории «Чип тюнинг»
Показать все модели