Чип тюнинг RS-Chip Tuning Force


Нет в наличии
10150 грн.
Наличные:
10150 грн
Безнал:
12181 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Rs-Chiptuning Force

Одна из последних разработок инженерного отдела - RsChiptuning Force, который оснащен 48 МГц процессором. В армированном стекловолоконном корпусе содержатся все самые передовые разработки в области чип-тюнинга, которые в совокупности способны довести характеристики двигателя до совершенства, обеспечивая вам бескомпромиссное удовольствие от вождения.

Читать полностью
Технічні параметри:

Rs-Chiptuning Force

Одна з останніх розробок інженерного відділу - RsChiptuning Force, який оснащений 48 МГц процесором. В армованому стекловолоконной корпусі містяться всі самі передові розробки в області чіп-тюнінгу, які в сукупності здатні довести характеристики двигуна до досконалості, забезпечуючи вам безкомпромісне задоволення від водіння.

Підбір під чіп тюнингу

Після установки RS-Chiptuning взаємодіє з блоком управління роботою двигуна і коригує заводські настройки. В результаті змін ви можете отримати більший крутний момент і вихідну потужність. При цьому RS-Chip Tuning здатний реагувати самостійно на коливання навантаження на двигун і міняти параметри програми відповідно до ситуації.
Важливо, що під час роботи чіпа не відбувається спотворення або втрати сигналу від датчика, тому вам не загрожує загоряння індикатора Check Engine на приладовій панелі. RS-Chiptuning Turbo працює оп іншим принципом - він змушує програмне забезпечення ECU працювати в режимі оптимальної продуктивності, підвищуючи потужність і крутний момент двигуна.
При встановленому RS-Chiptuning Turbo, ECU отримує дані, які пропускаються в стандартних умовах. Ці показники датчиків змушують блок управління збільшувати тиск в першому такті роботи двигуна. Відповідно зростає і тиск вільного ходу, адже склад паливної суміші змінюється. При такому видоизменении роботи двигуна не відбувається додаткового навантаження на компоненти автомобіля, адже чіп використовує ретельно перевірені алгоритми взаємодії з ECU і підвищення продуктивності не призводить до зниження ресурсу силової установки.

Підходить на всі сучасні типи двигунів з безпосереднім уприскуванням палива (дизель, бензин)

Для точної консультації по модулю який підійде для Вашого авто, звертайтеся до менеджерів магазину.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «RS-Chip Tuning» в категории «Чип тюнинг»
Показать все модели