Барьер Ecoguma резиновый съезд/заезд (боковой элемент) 300х150х350


Нет в наличии
388 грн.
Наличные:
388 грн
Безнал:
466 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Ecoguma резиновый съезд/заезд (боковой элемент) 300х150х350
Данный съезд, изготовлен из высококачественной резины (рампа) предназначен для облегчения движения транспорта на тех участках дороги, где есть большие перепады высоты.
Устройство может выдерживать нагрузку не менее 20 тонн, за этот счет, его могут использовать почти все виды автомобилей. Данное устройство, не подается воздействию перепадам температур, за счет чего, может работать как зимой, так и летом. Так же,
Читать полностью
Ecoguma гумовий з'їзд/заїзд (боковий елемент) 300х150х350
Даний з'їзд, виготовлений з високоякісної гуми (рампа) призначений для полегшення руху транспорту на тих ділянках дороги, де є великі перепади висоти.
Пристрій може витримувати навантаження не менше 20 тонн, за цей рахунок, його можуть використовувати майже всі види автомобілів. Цей пристрій, не подається впливу перепадів температур, за рахунок чого, може працювати як взимку, так і влітку. Так само, не схильний до впливу солі, в зимовий період, і інших негативних факторів.
Даний з'їзд, виготовлений з високоякісного чорного гумового матеріалу, на його поверхню нанесені жовті смуги. Сфера застосування в дорожніх ділянках з перепадом висот. Це пристрій дуже надійно і має високу якість, за рахунок чого має довгий термін експлуатації. Даний з'їзд, складається з бічних частин і центральної, його довжина, залежать від шірени проїжджої частини.
Так що якщо вам потрібен надійний з'їзд, з яким, ваша машина, буде в цілковитій безпеці, то це відмінний варіант для вас.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ecoguma» в категории «Барьер»
Показать все модели