Барьер Ecoguma парковочный демпфер (угловой)


Нет в наличии
350 грн.
Наличные:
350 грн
Безнал:
420 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Ecoguma парковочный демпфер (угловой)
Парковочный демпфер служит отличной защитой от повреждения стен стоянки, колонн, круглых пандусов, фасадов зданий, тоннелей в местах интенсивного движения автомобильного транспорта. Это великолепный оборонительный демпфер.
Изготовлен из высокопрочной защитной резины черного цвета. Для улучшения видимости на защиту специальной краски, нанесенные желтые полосы. Данный демпфер устанавливается при помощи специального клея . Таким
Читать полностью
Ecoguma паркувальний демпфер (кутовий)
Паркувальний демпфер служить відмінним захистом від пошкодження стін стоянки, колон, круглих пандусів, фасадів будівель, тунелів у місцях інтенсивного руху автомобільного транспорту. Це чудовий оборонний демпфер.
Виготовлений з високоміцної захисної гуми чорного кольору. Для поліпшення видимості на захист спеціальної фарби, нанесені жовті смуги. Даний демпфер встановлюється за допомогою спеціального клею. Таким чином, додатковий матеріал не потрібно. Це пристрій дуже надійно і має високу якість, за рахунок чого має довгий термін експлуатації.
Для того щоб максимально убезпечити проковочние місця, кращим варіантом буде використання разом зі спеціальним бордюром. Цей пристрій, не подається впливу перепадів температур, за рахунок чого, може працювати як взимку, так і влітку. Сфера застосування автостоянки, паркінги, гаражі, склади, навантажувальні цеху.
Так що, це відмінний варіант для підвищення безпеки, в різних місцях, скупченні автомобілів.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ecoguma» в категории «Барьер»
Показать все модели