Барьер Ecoguma парковочный ограничительный столбик 125х500


Нет в наличии
350 грн.
Наличные:
350 грн
Безнал:
420 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Ecoguma парковочный ограничительный столбик 125х500
Данный столбик для парковки, используется для оптимизации трафика на участках дорог с большой загруженностью, для разграничения парковочных мест на автостоянках или отделить пешеходную зону, от проезжую часть. Каждый сигнальный столбец может быть использован в качестве разделителя постоянной или временной основе, если в этом возникнет необходимость. За счет этого столбика ваша машина находится в большей безопасности. За
Читать полностью
Ecoguma паркувальний обмежувальний столбик 125х500
Даний стовпчик для паркування, використовується для оптимізації трафіку на ділянках доріг з великою завантаженістю, для розмежування паркувальних місць на автостоянках або відокремити пішохідну зону, від проїжджу частину. Кожен сигнальний стовпець може бути використаний як роздільник постійній або тимчасовій основі, якщо в цьому виникне необхідність. За рахунок цього стовпчика ваша машина знаходиться в більшій безпеці. За рахунок чорно жовтого кольору цей стовпчик важко не помітити.
Це унікальний інструмент для паркування розроблений таким чином, що б уникнути деформації і пошкодження, як для водія, так і стовпчика. Відмінно підійде для автомобільних стоянок. Має довгий період експлуатації. Цей пристрій, не подається впливу перепадів температур, за рахунок чого, може працювати як взимку, так і влітку. Застосовується даний стовпчик для автостоянок, паркінгів, гаражів, складів, навантажувальних цехів.
Так що, це відмінний варіант, для розмежування, в різних місцях, де зазвичай відбуваються великі скупчення автомобіля.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ecoguma» в категории «Барьер»
Показать все модели