Зарядное для портативных устройств Xiaomi LP LiLpartner Car charger Black


Нет в наличии
499 грн.
Наличные:
499 грн
Безнал:
599 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Xiaomi LP LiLpartner Car charger Black - Зарядное устройство
Смарт автомобильное зарядное устройство от Xiaomi, который сочетает зарядные функции и специальный прибор на подобие молотка для разбития стекла, в машине. За счет, новейшей технологии управления, зарядного процесса, защитит прибор от перепадов напряжения. Это небольшой нужный прибор с небольшими габаритами 65h29 мм и весом 0,08 кг, выполненный из специального "аэрокосмического" стального материала ( "Сплав 303"),
Читать полностью
Xiaomi LP LiLpartner Car charger Black - Зарядний пристрій
Смарт автомобільний зарядний пристрій від Xiaomi, який поєднує зарядні функції і спеціальний прилад на подобу молотка для розбиття скла, в машині. За рахунок, новітньої технології управління, зарядного процесу, захистить прилад від перепадів напруги. Це невеликий потрібний прилад з невеликими габаритами 65h29 мм і вагою 0,08 кг, виконаний зі спеціального "аерокосмічного" сталевого матеріалу ( "Сплав 303"), що робить його надзвичайно міцним. Саме зарядний пристрій автомобіля має гладку поверхню, і форма пристрою розроблена спеціально для зарядки що б було зручно тримати в руці.
Дане з'єднання надійності і ергономічності перевершує багато інших зарядних пристроїв. Це пристрій, виконує так само рятувальну функцію, її може використовувати будь-який пасажир при крайній необхідності. Це означає, що, завдяки твердому матеріалу і овальної форми, дана підзарядка може бути використаний в якості свого роду "аварійного молотка" - вони можуть розбити вікна автомобіля, щоб вийти з пошкодженого автомобіля в разі аварія.

Тип
В прикуриватель
Количество разъемов USB
2
Совместимость
USB
Функции и оснащение
интеллектуальная зарядка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Xiaomi» в категории «Зарядное для портативных устройств»
Показать все модели