Дворник каркасный SWF SF 116226


Есть в наличии
262 грн.
Наличные:
262 грн
Безнал:
314 грн
270 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SWF SF 116226 - щетка стеклоочистителя

Автомобильные щетки стеклоочистителей торговой марки SWF обеспечивают эффективную очистку ветрового стекла от воды, грязи и следов насекомых. Каркасная конструкция дворника обеспечивает надежный прижим щетки по всей площади контакта со стеклом. Для препятствия возникновения коррозии на металлических элементах каркаса, они покрываются несколькими слоями антикоррозийной краски. Место соединения
Читать полностью
Технічні параметри:

SWF SF 116226 - щітка склоочисника

ЩАвтомобільні щітки склоочисників торгової марки SWF забезпечують ефективну очистку вітрового скла від води, бруду і слідів комах. Каркасна конструкція двірника забезпечує надійний притиск щітки по всій площі контакту зі склом. Для перешкоди виникнення корозії на металевих елементах каркаса, вони покриваються декількома шарами антикорозійного фарби. Місце з'єднання коромисла чітко підігнано за розміром, щоб уникнути виникнення люфту. Для щільного притиску склоочисника на високій швидкості і зменшення ваги, на його каркасі вирізані технологічні отвори. Кілька місць кріплення гумки і незалежний механізм коромисел, забезпечують рівномірне прилягання до вітрового скла. Сучасна технологія виготовлення леза дозволила створити ідеально рівну кромку без задирок і напливів. Спеціально розроблена форма гумки, в поперечному перерізі, забезпечує однаково якісну очистку при русі в обох напрямках і виключає прослизання під час роботи.
Габаритні розміри місця кріплення склоочисника до паводку автомобіля відповідають стандартам, для щільного з'єднання і виключення люфту в вузлі.

Длина
450 (мм)
Тип
Дворник каркасный
Расположение
передние
В упаковке
2 (шт)
Крепление
Hook
Сезонность
лето+зима
Особенности
замена резинки
Страна производитель
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «SWF» в категории «Дворники»
Показать все модели