Центральный замок CYCLON RD-33 (без приводов)


Есть в наличии
325 грн.
Наличные:
325 грн
Безнал:
390 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Харьковское шоссе 1
Склад
відобразити українською
Технические параметры:

CYCLON RD-33 (без приводов) - Дистанционное управление центральным замком

Центральный замок RD-33 (без приводов) от CYCLON. Возможности: дистанционное открытие/закрытие центрального замка, дальность действия до 50 метров, возможность записи до 4 брелоков в память системы, поиск автомобиля на стоянке, программируемое время импульса управления ЦЗ, встроенное реле управления центральным замком, встроенное реле управления поворотными
Читать полностью
Технічні параметри:

CYCLON RD-33 (без приводов) - Дистанционное управление центральным замком

Центральний замок RD-33 (без приводів) від CYCLON. Можливості: дистанційне відкриття/закриття центрального замка, дальність дії до 50 метрів, можливість запису до 4 брелоків в пам'ять системи, пошук автомобіля на стоянці, програмований час імпульсу управління ЦЗ, вбудоване реле управління центральним замком, вбудоване реле управління поворотними покажчиками, світлодіодний індикатор, вихід на сирену, слабкострумовий вихід для закриття стекол.
Центральний замок - це спеціальна система блокування замків автомобіля, або простіше кажучи, пристрій здатний закривати одну або кілька дверей автомобіля. Центральний замок не є системою першої необхідності, і відноситься до допоміжних систем, або як їх ще називають, систем комфорту. Незважаючи на це, безпеку як самого автомобіля, так і його вмісту є першорядним пріоритетом для будь-якого автомобіліста, і на сьогоднішній день практично кожне авто забезпечена системою центральних замків.
Двері можуть закриватися як віддалено по впливу самого оператора, так і автоматично після закінчення певної кількості часу, що дозволяє уникнути форс-мажорів у випадках якщо водій забув закрити авто. Дана процедура проводиться як при включеному, так і при вимкненому запаленні.
Коли замикання проводиться посередництвом ключа, мікроперемикач встановлений всередині замку спрацьовує, після чого сигнал доходить до центрального блоку управління, і він посилає відповідний сигнал про блокування на всі блоки управління, після чого проводиться замикання. У випадку з дистанційним управлінням відбувається все те ж саме, за винятком того, що сигнал подається на антену центрального замка безпосередньо.
Установку і проведення інших типів робіт з даними аксесуаром краще довірити співробітникам станцій технічного обслуговування.

Тип
Пульты ДУ к ЦЗ

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CYCLON» в категории «Центральный замок»
Показать все модели