Есть в наличии (1-2 дня)
614 грн.
Наличные:
614 грн
Безнал:
737 грн
Приватбанк:
620 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JTC 3301 - Набор отверток TORX

Набор классических отвёрток 3301 от всемирно известного бренда, производящего высококачественный инструмент для СТО – JTC. Страна происхождения компании – Тайвань. Количество отверток в наборе – 9 шт. Тип шлица – шестилучевой TORX. Наименования размеров: 3 отвертки с длиною лезвия 100 мм – Т8, Т9, Т10; 3 отвертки с длиною лезвия 150 мм – Т15, Т20, Т25; 3 отвертки с длиною лезвия 2000 мм – Т27, Т30, Т40.
Читать полностью
Технічні параметри:

JTC 3301 - Набір викруток TORX

Набір класичних викруток 3301 від всесвітньо відомого бренду, яка провадить високоякісний інструмент для СТО - JTC. Країна походження компанії - Тайвань. Кількість викруток в наборі - 9 шт. Тип шліца - шестипроменевої TORX. Найменування розмірів: 3 викрутки з довжиною леза 100 мм - Т8, Т9, Т10; 3 викрутки з довжиною леза 150 мм - Т15, Т20, Т25; 3 викрутки з довжиною леза 200 мм - Т27, Т30, Т40. Матеріал леза - хромомолібденовая сталь. Матеріал рукояті - поліпропілен. Упаковка - кейс з міцного пластику.
Кріплення з шліцом TORX користуються все більшою популярністю. Пов'язано це з пристроєм самого шліца. Шість пелюсток краще передають зусилля, що докладаються на кріплення, при цьому шанс зриву кріплення значно менше за рахунок відмінного розподілу сили.
Застосовують кріплення з даними шлицом в першу чергу в електроніці та автомобілебудуванні. Також ще однією перевагою даного малюнка шліца є захисна функція. Без використання будь-якого інструменту практично неможливо демонтувати кріплення, більш того, викрутки іншого розміру TORX також швидше за все не підійдуть, що також знижує знос як самого кріплення, так і викруток.
В даний набір входить досить великий діапазон розмірів, що дозволяє працювати як з невеликими кріпильні виробами, так і з досить великими. Такий комплект обов'язковий до наявності в автомайстерень і автосервісах, але також не буде зайвим і для домашнього майстра.

Тип
Набор отверток
Конструкция
стандартные
Наконечник
звездочка (Torx)
Длина стержня отвертки
200, 150, 100 (мм)
Количество отверток в наборе
9 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JTC» в категории «Отвертка»
Показать все модели