Есть в наличии (1-2 дня)
46 грн.
Наличные:
46 грн
Безнал:
55 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JTC 3466 - Отвертка крестовая

Отвертка классического типа 3466 от известной компании – JTC. Страна происхождения бренда – Тайвань. Тип шлица – PHILLIPS. Размер кончика жала – РН2. Длина рабочей части лезвия – 38 мм. Материал рукояти – двухкомпонентный полимер (PP+TPV). Материал лезвия – легированная сталь SVCM.
Компания JTC занимает одну из лидирующих позиций в своём сегменте. Специализируется на производстве оборудования и
Читать полностью
Технічні параметри:

JTC 3466 - Викрутка хрестова

Викрутка класичного типу 3466 від відомої компанії - JTC. Країна походження бренду - Тайвань. Тип шліца - PHILLIPS. Розмір кінчика жала - РН2. Довжина робочої частини леза - 38 мм. Матеріал рукояті - двокомпонентний полімер (PP+TPV). Матеріал леза -легірованная сталь SVCM.
Компанія JTC займає одну з лідируючих позицій в своєму сегменті. Спеціалізується на виробництві обладнання та інструменту для ремонту автомобілів. Більш ніж 30 років каталог продукції, що виготовляється під даним брендом поповнюється новими позиціями, постійно проводиться вдосконалення старих. Бренд регулярно бере участь в міжнародних виставках де отримує масу хвалебних відгуків і премій.
Не секрет, що класична викрутка є найпопулярнішим інструментом, призначеним для роботи з різьбовими кріпленнями, і одним з найпопулярніших інструментів в принципі. Обумовлено це надзвичайно простою конструкцією і божевільної ефективністю. Але навіть у такого простого на перший погляд інструменту можуть бути свої особливості.
Перше що необхідно відзначити в викруткою даної серії це висока якість матеріалів. Робоча частина викрутки виготовлена ​​з легованої сталі S2. Матеріал володіє значною міцністю, досить серйозною твердістю, стійкістю до зламу, деякі компонентні що входять до складу покращують антикорозійні властивості металу. Рукоять виготовлена ​​з маслобензостійкого двокомпонентного матеріалу. Основа володіє солідної міцністю, антифрикційні накладки значно підвищують керованість і комфорт.
Але основною родзинкою моделей серії є алмазне покриття наконечника леза. Таке рішення в рази підвищує стійкість жала до стирання і сколів, чому значною мірою подовжує термін служби виробу.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
плоский (SLOTTED)
Длина стержня отвертки
38 (мм)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JTC» в категории «Отвертка»
Показать все модели