Очистка двигателя наружная DINITROL Autocleaner 20л


Нет в наличии
2757 грн.
Наличные:
2757 грн
Безнал:
3309 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
DINITROL Autocleaner 20л - Очиститель
Основные характеристики:
• Большая защита
• Отличное качество
• Долгий срок службы
Является экологическим безопасным, не эмульгирующим и быстро обезжиривающим средством с очень низким содержанием ароматических соединений. Данное средство не вредит экологии, за счет того, что оно является биологически разлагаемым. Эффективно очищает и растворяет жиры, дизельные масла и другие загрязнители. Наносят распылением, или
Читать полностью
DINITROL Autocleaner 20л - Очиститель
Основні характеристики:
• Велика захист
• Відмінна якість
• Довгий термін служби
Є екологічним безпечним, не емульгуючим і швидко знежирюючим засобом з дуже низьким вмістом ароматичних сполук. Даний засіб не шкодить екології, за рахунок того, що воно є біологічно розкладається. Ефективно очищає і розчиняє жири, дизельні масла і інші забруднювачі. Наносять розпиленням, або пензлем. За рахунок нього відмінно відмиваються антикорозійна плівка. Так само цей засіб не шкодить покриттю з лаку і інші гумовим, пластмасовим і металевим частинам автомобіля. Зберігати в опалювальному приміщенні. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскор. Перед вживанням добре збовтати. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Даний засіб захистить ваш автомобіль, від всіх несприятливих впливів. Має високу якість. Відповідає всім нормам і стандартам. Якщо ваш вибір припав на це очисний засіб, ви можете не хвилюватися на його рахунок, так як, він відмінно очищає поверхню від забруднення, при цьому захищаючи її.

Объем
20
Упаковка
банка
Бренд
DINITROL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DINITROL» в категории «Очистка двигателя наружная»
Показать все модели