Очиститель DINITROL 582 1000мл х 6


Нет в наличии
262 грн.
Наличные:
262 грн
Безнал:
314 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
DINITROL 582 1000мл х 6 - Очиститель
За счет этого средства обрабатывается керамическая поверхность стекла. Наносить это вещество на изделие из литых реакционных полимеров и фланцы кузова под установку стекла, так же обеспечивает защиту от коррозии.
Это средство представляет собой, предварительную обработку керамической поверхностей наносить нужно под стекло. Выступает как надежная защита от ультрафиолета. Перед использованием данного средства, встряхнуть флакон
Читать полностью
DINITROL 582 1000мл х 6 - Очищувач
За рахунок даного очищювача обробляється керамічна поверхня скла. Наносити цю речовину на виріб з литих реакційних полімерів і фланці кузова під установку скла, так само забезпечує захист від корозії.
Це засіб являє собою, попередню обробку керамічної поверхонь наносити потрібно під скло. Виступає як надійний захист від ультрафіолету. Перед використанням даного засобу, струснути флакон ретельно до того моменту поки не почуєте стукіт кульок всередині. Струшуйте протягом ще однієї хвилини. Застосовувати даний засіб, можна за допомогою аплікатора або інших інструментів.
За його реакційної здатності, даний засіб має бути використано, протягом 1 тижня після того, як пляшка була відкрита. Не слід використовувати, якщо продукт залишається, відкритим протягом тривалого періоду часу. Зверніть увагу: цей продукт призначений тільки для досвідчених користувачів. Зберігання від 0 до 35 ° C, в закритій упаковці в сухому і провітрюваному приміщенні.

Объем
1
Вид флакона
Спрей
Вид
Универсальные
Бренд
DINITROL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DINITROL» в категории «Очиститель»
Показать все модели