Краска DINITROL 538 plus 10мл х 12


Нет в наличии
200 грн.
Наличные:
200 грн
Безнал:
240 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
DINITROL 538 plus 10мл х 12 - Праймер
Это мультифункциональный праймер. Данное вещество является продуктом предварительной обработки, которое будут использоваться при замене стекла при помощи вклейки полиуретановым клеем, а так во время обработки других поверхностей. Черная грунтовка способствует адгезии между стеклом и окрашиваемой поверхностью. Также данное вещество обеспечивает защиту от ультрафиолетового излучения. Он также ингибирует ржавчину в небольших вмятинах и
Читать полностью
DINITROL 538 plus 10мл х 12 - Праймер
Це мультифункціональний праймер. Дана речовина є продуктом попередньої обробки, яке будуть використовуватися при заміні скла за допомогою вклейки поліуретановим клеєм, а так під час обробки інших поверхонь. Чорна грунтовка сприяє адгезії між склом і фарбується. Також дана речовина забезпечує захист від ультрафіолетового випромінювання. Він також інгібує іржу в невеликих вм'ятини і подряпини, тривалий термін служби грунтовки гарантує збереження деталей автомобілів. Час висихання даного засобу 10 хвилин. На відміну від інших праймерів, даний засіб може бути завдано, на поверхню скла без попередньої обробки активатором.
Зверніть увагу: Цей продукт призначений тільки для досвідчених користувачів. Зберігання від 0 до 35 ° C, в закритій упаковці в сухому і провітрюваному приміщенні. Даний засіб має бути використано, протягом трьох днів. Якщо засіб набуло консистенції желатину або жовтий колір, то даний засіб не можна використовувати.

Вид
обычная
Цвет
черный
Назначение
для металла
Нанесение
неаэрозольное
Тип
Грунтовка
Бренд
DINITROL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DINITROL» в категории «Краска »
Показать все модели