Нет в наличии
310 грн.
Наличные:
310 грн
Безнал:
372 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
DINITROL 460 310мл х 12 - Уплотнительный герметик
Данный герметик, является эластичным веществом, устойчивый к УФ с высоким содержанием твердого вещества для ремонта транспортных средств. Он не высыхает и обладает высоким качеством. Данное вещество, имеет в своем составе высокое содержание твердых веществ, для строительства и ремонта транспортных средств. Идеально подходит для герметизации окон автомобиля. Также данное средство, может быть использовано в качестве герметика,
Читать полностью
DINITROL 460 310мл х 12 - Ущільнювальний герметик
Даний герметик, є еластичним речовиною, стійкий до УФ з високим вмістом твердої речовини для ремонту транспортних засобів. Він не висихає і має високу якість. Дана речовина, має в своєму складі високий вміст твердих речовин, для будівництва і ремонту транспортних засобів. Ідеально підходить для герметизації вікон автомобіля. Також даний засіб, може бути використано в якості герметика, між гумовими запчастинами і кузовних швів, в додаткової герметизацією скляних даху з віконцем. Після висихання герметик еластичний і не стає крихким.
Ця речовина не шкодить покриттям з хрому, фарб і гумових деталей. Добре підходить для ущільнення між мансардними вікнами, лампами, задніми ліхтарями. Розмір упаковки 310 мл. Перед тим як наносити, даний герметик, потрібно ефективно очистити поверхню, від різного роду забруднювачів. При надмірному нанесенні, зайвий герметик, прибрати спеціальним шпателем і протерти спиртом. Даний засіб відмінно послужить для вашого автомобіля.

Тип
для автостекла и фар
Применение
стекло
Бренд
DINITROL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DINITROL» в категории «Герметик»
Показать все модели