Есть в наличии (1-2 дня)
124 грн.
Наличные:
124 грн
Безнал:
149 грн
125 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JTC 3639 - Гибкий магнитный держатель

Во время ремонта автомобиля часто приходится работать с различными мелкими элементами, такими как болты, гайки, крепежные элементы, небольшие инструменты и другое. Максимально удобную работу с такими деталями обеспечит гибкий магнитный держатель JTC 3639.
Данный магнитный держатель длиной 510 мм является очень удобным в применении, его гибкий стержень способен удерживать любое заданное
Читать полностью
Технічні параметри:

JTC 3639 - Гнучкий магнітний тримач

Під час ремонту автомобіля часто доводиться працювати з різними дрібними елементами, такими як болти, гайки, кріпильні елементи, невеликі інструменти та інше. Максимально зручну роботу з такими деталями забезпечить гнучкий магнітний тримач JTC 3639.
Даний магнітний тримач довжиною 510 мм є дуже зручним у застосуванні, його гнучкий стрижень здатний утримувати будь-який заданий становище. Цей інструмент має тонку видовжену конструкцію, завдяки цьому з ним легко працювати в важкодоступних місцях. Тримач оснащений ергономічною рукояткою, за рахунок цього зручно лежить в руці.
Стрижень інструменту виконаний з легованої сталі, це гарантує міцність і тривалий термін служби інструменту. Також власник захищений від появи корозії, подряпин і інших пошкоджень. Даний інструмент належить до рівня професійних та має сертифікат якості ISO 9001.
Купуючи даний інструмент, ви можете спокійно виконувати роботи високої точності і складності, не боячись упустити дрібні деталі в механізми автомобіля, так як без проблем зможете їх дістати за допомогою магнітного утримувача JTC 3639.

Тип
Магнит гибкий

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JTC» в категории «Держатель»
Показать все модели