Трансмиссионное масло Champion Eco Flow Multi Vehicle ATF FE, 1л


Нет в наличии
169 грн.
Наличные:
169 грн
Безнал:
211 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Champion Eco Flow Multi Vehicle ATF FE, 1л - Масло трансмиссионное
Это синтетическая смазка на основе CAREFULL выбранных очень высоко очищенных базовых масел для автоматических коробок передач с высоким индексом вязкости, отличной стойкостью к окислению, отличное трение и противоизносными свойствами, обеспечивающих превосходную экономию топлива и отвечающих требованиям большинства американских, японских и европейских производителей.
Его универсальная природа гарантирует
Читать полностью
Champion Eco Flow Multi Vehicle ATF FE, 1л - Масло трансмісійне
Це синтетичне мастило на основі CAREFULL обраних дуже високо очищених базових масел для автоматичних коробок передач з високим індексом в'язкості, відмінною стійкістю до окислення, відмінне тертя і протизносні властивості, що забезпечують чудову економію палива і відповідають вимогам більшості американських, японських і європейських виробників.
Його універсальна природа гарантує його можна використовувати в самих останніх поколінь автоматичних коробок передач і крутного моменту конвертерів для більшості легкових автомобілів, і позашляховиків.
Захисту від зносу значно подовжується термін служби трансмісії.
Збільшений термін служби масла відмінні термічної і окислювальної стабільністю. Це висока якість ATF рідина забезпечує чудову продуктивність при низьких температурах, відмінний запуск холодного двигуна. Володіє відмінними фрикційними властивостями і виключно добре в зниженні шламу і запобігання утворенню відкладень.
За рахунок цього масла, ви можете не хвилюватися, воно захистить вашого автомобіля, а так само послужить продовження його експлуатації.

Базовое масло
Синтетическое
Вязкость
ATF
Применение
АКПП
Объем
1 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Champion» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели