Трансмиссионное масло Champion New Energy 75W90 GL-4, 1л


Нет в наличии
264 грн.
Наличные:
264 грн
Безнал:
317 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Champion New Energy 75W90 GL-4, 1л - Масло трансмиссионное
Это синтетическое моторное масло на основе тщательно подобранных базовых масел очень высокого качества, которые могут быть использованы в широкой области применения. Из-за своего особого состава, оно особенно подходит для синхронизированных коробок передач. Это масло рекомендуется для всех компонентов механических коробок передач грузовых автомобилей и полноприводных автомобилей. Фрикционные свойства, очень гладко
Читать полностью
Champion New Energy 75W90 GL-4, 1л - Масло трансмісійне
Це синтетичне моторне масло на основі ретельно підібраних базових масел дуже високої якості, які можуть бути використані в широкій області застосування. Через свого особливого складу, воно особливо підходить для синхронізованих коробок передач. Це масло рекомендується для всіх компонентів механічних коробок передач вантажних автомобілів і повнопривідних автомобілів. Фрикційні властивості, дуже гладко перемикання передач, відсутність вібрації.
Протизносні і стійкість до окислення, захист запчастин.
Збільшений термін служби масла чудова термічна і окисна стабільність. Ця чудова трансмісійне масло містить вибрані добавки, які допомагають зменшити деградацію масла. Володіє відмінними фрикційними властивостями і виключно добре в зниженні шламу і запобігання утворенню відкладень. Може використовуватися навіть взимку при морозі. Це ідеальний варіант для автомобілістів, так як воно має високу якість, надійність і продовжить термін експлуатації, вашого автомобіля.

Базовое масло
Синтетическое
Вязкость
75W-90
Применение
МКПП
Объем
1 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Champion» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели