Нет в наличии
993 грн.
Наличные:
993 грн
Безнал:
1192 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Champion Coolant Longlife G-12+ (-36°C), 4x4л - Охлаждающая жидкость
Разбавленное средство для охлаждения, что имеет в своем составе этиленгликоля. Так же есть специальная технология органических кислот (ОАТ) ингибитор и нитритов, аминов и фосфатов (NAP). Он не имеет бората и силиката. Усовершенствованная данный хладагент обеспечивает защиту запчастей систем охлаждения и продолжительность работы 4 - 6 лет или 250.000 км для легковых автомобилей. Готов к использованию.
Читать полностью
Champion Coolant Longlife G-12+ (-36°C), 4x4л - Охолоджуюча рідина
Розбавлений засіб для охолодження, що має в своєму складі етиленгліколю. Так само є спеціальна технологія органічних кислот (ОАТ) інгібітор і нітритів, амінів і фосфатів (NAP). Він не має бората і силікату. Удосконалена даний холодоагент забезпечує захист запчастин систем охолодження і тривалість роботи 4 - 6 років або 250.000 км для легкових автомобілів. Готовий до використання.
Виготовлено, для довгострокового використання у всіх двигунах, особливо з алюмінію, чавуну і сплавів магнію. Може бути використано протягом всього року. Чудова продуктивність низька температура. Антикорозійні властивості. Відмінна передача тепла і дисперсії. Зокрема, обрані інгібітори корозії забезпечують чудову і тривалий захист всієї системи охолодження, і гарантувати безперебійну роботу. Може використовуватися в радіаторах.
Дана рідина, має стійкість до великих морозів, що гарантує збереження і роботу вашого автомобіля, навіть в екстремальних умовах.

Тип
Антифриз
Класс
G12+
Особенность
готовый
Цвет
красный
Объем (л)
4
Основа
этиленгликоль
Производство
Бельгия
Упаковка
канистра пластиковая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Champion» в категории «Антифриз»
Показать все модели