Нет в наличии
8889 грн.
Наличные:
8889 грн
Безнал:
10667 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JTC 4302 - Компресометр для дизельных двигателей

JTC 4302 – это компрессометр для дизельных двигателей. Данный набор инструментов используется для проверки степени герметичности камеры сгорания в двигателе автомобиля. Диагностика двигателя проводится путем измерения количества утечки воздуха, который попадает в цилиндр. Данный набор инструментов помогает оценить состояние деталей двигателя, таких как стенки цилиндров, поршневые кольца,
Читать полностью
Технічні параметри:

JTC 4302 - Компресометр для дизельних двигунів

JTC 4302 - це компресометр для дизельних двигунів. Даний набір інструментів використовується для перевірки ступеня щільності контуру горіння в двигуні автомобіля. Діагностика двигуна проводиться шляхом вимірювання кількості витоку повітря, який потрапляє в циліндр. Даний набір інструментів допомагає оцінити стан деталей двигуна, таких як стінки циліндрів, поршневі кільця, прокладки, клапана та інших не менш важливих деталей.
Даний набір дуже зручний у використанні, так як комплектується великою кількістю різних перехідників, які полегшують і оптимізують роботу. Діагностику двигуна рекомендується проводити провертаючи колінвал за допомогою стартера.
Компресометр JTC 4302 оснащений дуже точним аналоговим манометром. Вхідні в комплект перехідники роблять цей набір дуже функціональним і універсальним, так як за допомогою них компресометр може застосовуватися для широкого спектру техніки, а саме: легковий, вантажний, сільськогосподарської, морський та іншої техніки з дизельним двигуном. Компресометр поставляється в зручному кейсі, в набір входь всього 37 деталей.

Тип
Компрессометр
Тип двигателя
Дизельный
Дисплей
шкала
Питание дисплея
Не требует батареек
Тип работы
Аналоговый
Чехол для хранения
Есть

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JTC» в категории «Компрессометр»
Показать все модели