Нет в наличии
317 грн.
Наличные:
317 грн
Безнал:
380 грн
320 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JTC 5213 - Ключ балонный телескопический

Ключ баллонный – это один из инструментов, который обязательно должен быть в каждом автомобиле, так как без его помощи не обойтись во время замены колеса . От качества данного инструмента зависит скорость и качество выполнения работ.
Балонный ключ JTC 5213 предназначен для снятия и установки автомобильных колес. Его телескопическая конструкция позволяет регулировать длину рычага и тем самым
Читать полностью
Технічні параметри:

JTC 5213 - Ключ балонний телескопічний

Ключ балонний - це один з інструментів, який обов'язково повинен бути в кожному автомобілі, так як без його допомоги не обійтися під час заміни колеса. Від якості даного інструменту залежить швидкість і якість виконання робіт.
Балонний ключ JTC 5213 призначений для зняття і установки автомобільних коліс. Його телескопічна конструкція дозволяє регулювати довжину важеля і тим самим величину зусилля, яке прикладається. Часто, коли кріпильні болти на колесі сильно затягнуті, короткого ключа може не вистачити для створення потрібного зусилля і доводиться створювати важіль або шукати інструмент з більш довгою ручкою. Цього уникнути допоможе балонний ключ JTC 5213 зі зручною регульованою довжиною.
Даний ключ має двосторонню знімну головку з розмірами 17 і 19 мм, яка підходить для більшості автомобільних коліс. Ключ має квадрат з розміром 1/2 ", що дає можливість приєднувати головки різних розмірів. Г-подібна форма ключа забезпечує максимальну зручність при використанні ключа.
Особливості:
- довжина ключа регульована до 550 мм;
- виготовлений з хром-ванадієвої сталі;
- зручна рукоятка.

Тип
Балонный ключ
Форма
L-образные
Размер
19, 17 (мм)
Свободный квадрат
1/2 (")

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JTC» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели