Нет в наличии
1665 грн.
Наличные:
1665 грн
Безнал:
1998 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JTC 5615 - Фонарик светодиодный

JTC 5615 – это светодиодный фонарик на 60 диодов. Данный фонарик предназначен для использования в гараже, салоне автомобиля или даже в дороге, если вдруг произошла поломка и необходимо произвести ремонт прямо на дороге. Фонарик оснащен мощным магнитом, при помощи которого фонарь легко закрепить на любой металлической поверхности, это позволит расположить фонарь как можно ближе к месту проведения ремонта.
Читать полностью
Технічні параметри:

JTC 5615 - Ліхтарик світлодіодний

JTC 5615 - це світлодіодний ліхтарик на 60 діодів. Даний ліхтарик призначений для використання в гаражі, салоні автомобіля або навіть в дорозі, якщо раптом сталася поломка і необхідно зробити ремонт прямо на дорозі. Ліхтарик оснащений потужним магнітом, за допомогою якого ліхтар легко закріпити на будь-якої металевої поверхні, це дозволить розташувати ліхтар якомога ближче до місця проведення ремонту. Гнучка ніжка ліхтарика дозволити максимально зручно розташувати ліхтар і направити пучок світла в потрібне місце.
Світлодіодний ліхтарик JTC 5615 має можливість працювати автономно, так як має вбудований акумулятор потужністю 6V 4AH. Рукоятка на корпусі допоможе зручно переносити ліхтар з місця на місце, не боячись впустити його. 60 світлодіодів гарантують достатній рівень освітлення, щоб комфортно проводити ремонт або обслуговування авто. Корпус ліхтаря виготовлений з міцного пластику, що гарантує йому тривалий термін експлуатації.

Тип
Фонарь-переноска
Бренд
JTC

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JTC» в категории «Фонарь»
Показать все модели