Заканчивается
50 грн.
Наличные:
50 грн
Безнал:
60 грн
52 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Armer arm10/19- ключ балонный

Балонный ключ в автомобиле настолько же необходим, как топливо в баке. Без балонного ключа рискованно отправляться в поездку даже не небольшое расстояние. От надежности такого ключа зависит скорость, удобство и качество результата замены колеса.
Балонный L-образный ключ Armer arm10/17 является инструментом для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний шестигранный профиль. В частности,
Читать полностью
Технічні параметри:

Armer arm10/19 - ключ балонний

Балонний ключ в автомобілі настільки ж необхідний, як паливо в баку. Без балонного ключа ризиковано вирушати в поїздку навіть не невелику відстань. Від надійності такого ключа залежить швидкість, зручність і якість результату заміни колеса.
Балонний L-подібний ключ MASTERTOOL 73-0121 є інструментом для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній шестигранний профіль. Зокрема, даний ключ застосовується при роботі з автомобільними колісними кріпленнями.
Конструкція ключа складається з стрижня, що має L-подібну форму, на одному боці якого розташована головка з шестигранним профілем, а на іншому плоский наконечник. Незнімна головка має стандартний розмір, завдяки чому підійде для широкого ряду автомобілів. Шестигранний профіль головки контактує з нарізним сполученням по всьому периметру, забезпечуючи велику площу контакту і рівномірний розподіл навантаження, що в свою чергу, дозволяє зберегти цілісність граней кріплення і збільшити ефективність відкручування або закручування.
L-подібна форма ключа дає можливість докласти велике зусилля, використовуючи довгу сторону ключа, як важіль. Довжина ключа складає 350 мм.
Матеріалом для виготовлення ключа послужила високоміцна сталь, яка забезпечує надійність інструменту, стійкість до навантажень і довговічність.

Тип
Балонный ключ
Форма
L-образные
Размер
19 (мм)
Профиль
6 граней

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ARMER» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели