Подогрев сидения Дорожная карта DK-514GR


Есть в наличии
146 грн.
Наличные:
146 грн
Безнал:
175 грн
204 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DK DK-514GR - накидка на сиденье с подогревом

Накидка с подогревом для сидений DK-515GR от Дорожная карта. Питание – 12V. Двухуровневый подогрев. Максимальная мощность – 60V. Цвет – серый.
Система подогрева сидений – это устройство используемое, как видно из названия, для подогрева сидений автомобиля. Являет собой электронагревательные панели встраиваемые или устанавливаемые поверх кресел авто. Система подключается к внутренней
Читать полностью
Технічні параметри:

DK DK-514GR - накидка на сидіння з підігрівом

Накидка з підігрівом для сидінь DK-515GR від Дорожня карта. Живлення - 12V. Дворівневий підігрів. Максимальна потужність - 60V. Колір - сірий.
Система підігріву сидінь - це пристрій, який використовується, як видно з назви, для підігріву сидінь автомобіля. Являє собою електронагрівальні панелі вбудовуються або встановлюються поверх крісел авто. Система підключається до внутрішньої електромережі машини.
Завдяки нагріванню крісел зменшується контраст температур всередині салону автомобіля, що благотворно позначається на здоров'ї водія/пасажира, і в цілому поліпшує комфорт перебування всередині авто.
На даний момент існує три типи систем підігріву сидінь: встановлюваємі під обшивку сидінь, накидки з підігрівом, чохли з підігрівом. Незважаючи на технічні відмінності, так чи інакше кожен з різновидів справляється зі своїм завданням в повній мірі. Вибір залежить від уподобань самого покупця.
Принцип роботи даного аксесуара грунтується на нагрівальних елементах з необхідним для цього опором. В процесі проходження струму по електромережі системи, виділяється необхідна для зігрівання тепло.
Найбільшу актуальність аксесуари даного типу набувають ближче до холодної, вологої пори року. Але краще це питання вирішити заздалегідь, оскільки ситуації в яких може знадобитися система підігріву сидінь можуть прийти в самий непідходяшчий момент. Та й в цілому, про здоров'я треба думати заздалегідь.

Тип
Подогрев сидения
Способ установки
накидка
Монтаж
на одно сидение
Ширина
47 (См)
Регулятор нагрева
нет
Напряжение
12 (В)
Нагревательный элемент
проволочный
Зоны нагрева
спинка, сиденье
Количество режимов нагрева
1
Цвет
черный
Производство
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Дорожная карта» в категории «Подогрев сидений и зеркал»
Показать все модели