Отвертка с насадками Дорожная карта dk-st-6


Есть в наличии
62 грн.
Наличные:
62 грн
Безнал:
74 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DK dk-st-6 - набор насадок

Отвертка с магнитным битодержателем dk-st-6 от «Дорожной карты». Количество предметов в наборе – 6 шт. Материал рукояти – двухкомпонентный (пластик + резина). Металл – легированная сталь. Упаковка – блистер.
Сегодня рынок предоставляет нам огромное количество наименований, имеющих самые разные модификации. Классическая отвертка проста в эксплуатации и обслуживании, надежна, но при этом уступает многим другим
Читать полностью
Технічні параметри:

DK dk-st-6 - набір насадок

Викрутка з магнітним бітотримач dk-st-6 від «Дорожньої карти». Кількість предметів в наборі - 6 шт. Матеріал рукояті - двокомпонентний (пластик + гума). Метал - легована сталь. Упаковка - блістер.
Сьогодні ринок надає нам величезну кількість найменувань, що мають самі різні модифікації. Класична викрутка проста в експлуатації і обслуговуванні, надійна, але при цьому поступається багатьом іншим більш технологічно складним викруткою по основним для даного роду інструменту характеристикам. Більш технологічно досконалі викрутки в свою чергу володіють певними перевагами, що виділяють їх на тлі інших різновидів, але при цьому складніше в пристрої, часто вимагають додаткового догляду, більш схильні до поломок.
Найбільш легкотравним і усередненим варіантом серед двох крайнощів є викрутки з магнітним бітотримач і набором біт в комплект. Основна частина пристрою не сильно відрізняється від звичайної викрутки. При цьому діапазон робіт в кілька разів вище. Магнітний бітотримач дає можливість швидко змінити наконечник, і не витрачаючи час на пошуки іншого інструменту, приступити до роботи.
Лезо викрутки виконано з міцної сталі з антикорозійним покриттям. Рукоять - основа пластик + покриття з гуми.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
битодержатели
Наконечник
под биты
Количество бит в комплекте
5 (шт.)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Дорожная карта» в категории «Отвертка»
Показать все модели