Фонарь Police 1831/103 T6


Нет в наличии
221 грн.
Наличные:
221 грн
Безнал:
265 грн
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Police 1831/103 T6 - Фонарь
Фонарь с наивысшей мощностью работает на XM-L T6 US-производитель Cree. Вы можете легко осветить любую комнату или открытую площадку.
Сам фонарь изготовляется из алюминия с анодированным покрытием. Данный фонарь обладает отличной защитой от влаги и загрязнения.
Работает в пяти режимах: турбо-режим (100%), в середний (50%), мин-режим (25%) яркость мощности, режим стробоскопа и режим SOS. В данном режиме видно луч за 800м.
В данном
Читать полностью
Police 1831/103 T6 - Ліхтар
Ліхтар з найвищою потужністю працює на XM-L T6 US-виробник Cree. Ви можете легко висвітлити будь-яку кімнату або відкритий майданчик.
Сам ліхтар виготовляється з алюмінію з анодованим покриттям. Даний ліхтар має відмінну захистом від вологи і забруднення.
Працює в п'яти режимах: турбо-режим (100%), в Середньому (50%), хв-режим (25%) яскравість потужності, режим стробоскопа і режим SOS. В даному режимі видно промінь за 800м.
В даному ліхтарі є зум. Фокусується ліхтар за рахунок спеціальної ковзаючим голівці ліхтаря. Так само ви можете відрегулювати ширину променя. Це так просто і зручно, що ви гарантовано оцінити цю функцію ліхтарика.
Ліхтар працює на літій-іонний акумулятор Li-іона 18650 (в комплекті). Потужність забезпечує батарея 18650, яку ви можете заряджати від будь-разетки, і ви завжди будете мати яскравий світлодіодний ліхтарик.
Потужний факел, який впорається з будь-яким завданням в області освітлення. Ця модель дуже популярна серед туристів, велосипедистів, мисливців, працівників силових структурах - Ви можете знайти застосування в будь-якій області. Високопродуктивний ліхтар з широким спектром застосування. Так що, якщо вам потрібен надійний ліхтар, який прослужить довгий час і буде надійно захищена, від поломок, то це ідеальний варіант для вас.

Тип
Туристический фонарь
Количество режимов яркости
5
Длина
134
Количество светодиодов
1
Питание
Li-ion аккумулятор
Влагоустойчивость
да
Бренд
Police

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Police» в категории «Фонарь»
Показать все модели