iPhone/iPod/iPad адаптер Promate Unicable-2 Black


Есть в наличии
178 грн.
Наличные:
178 грн
Безнал:
214 грн
199 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
18 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Promate Unicable-2 Black - Кабель

Если вы часто пользуетесь сразу несколькими гаджетами с разными разъемами для подзарядки, вам идеально подойдет универсальный кабель Promate uniCable-2. Данный кабель включает в себя сразу три коннектора Lightning, Apple 30-pin и Micro-USB на одном конце кабеля, это поможет без труда найти необходимый и зарядить или синхронизировать нужное вам устройство. На другом конце кабеля размещен USB коннектор,
Читать полностью
Технічні параметри:

Promate Unicable-2 Black - Кабель

Якщо ви часто користуєтеся відразу декількома гаджетами з різними роз'ємами для підзарядки, вам ідеально підійде універсальний кабель Promate uniCable-2. Даний кабель включає в себе відразу три коннектора Lightning, Apple 30-pin і Micro-USB на одному кінці кабелю, це допоможе без зусиль знайти необхідний і зарядити або синхронізувати потрібне вам пристрій. На іншому кінці кабелю розміщений USB коннектор, який дозволяє підключити пристрої в будь-якому USB порту.
Цей портативний кабель синхронізації значно полегшить вам життя і позбавить від потреби всюди возити з собою різні типи шнурів до ваших пристроїв. Кабель має плоску форму, це значно збільшує його гнучкість, а також запобігає сплутування. Довжина кабелю становить 1,2 метра. Також є індикатор зарядки.
Кабель виготовлений з якісних матеріалів, таких як ABS пластик і ПВХ, а також має мідне напилення. Все це забезпечує стабільний безперебійний процес зарядки і синхронізації пристроїв.
Promate uniCable-2 допоможе забути про нагромадженні поплутаних кабелів.

Тип
iPhone/iPod/iPad адаптер, MicroUSB адаптер, USB адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Promate» в категории «Адаптер»
Показать все модели