Нет в наличии
269 грн.
Гарантия
18 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Promate СhargHub - Набор кабелей

Все гениальное просто – именно эти слова напрашиваются при виде такого простого и в тоже время такого удобного и функционального прибора СhargHub марки Promate. Это устройство просто палочка-выручалочка для тех, кто имеет множество гаджетов различных типов и брендов. Promate СhargHub является кабелем синхронизации и зарядки для смартфонов, планшетов, фотоаппаратов и других устройств.
Данное
Читать полностью
Технічні параметри:

Promate СhargHub - Набір кабелів

Все геніальне просто - саме ці слова напрошуються при вигляді такого простого і в той же час такого зручного та функціонального приладу СhargHub марки Promate. Цей пристрій просто палочка-виручалочка для тих, хто має безліч гаджетів різних типів і брендів. Promate СhargHub є кабелем синхронізації і зарядки для смартфонів, планшетів, фотоапаратів та інших пристроїв.
Цей пристрій має чотири коннектора наступних видів Apple Lightning, Apple 30-pin, microUSB, miniUSB, а також один звичайний USB роз'єм, який дозволяє підключити пристрої до USB порту. Це пристрій буде необхідний, як в автомобілі, під час зарядки гаджетів, так і в домашніх умовах при синхронізації пристроїв, наприклад, з ПК. Promate СhargHub дозволить позбавиться від головного болю пов'язаної з пошуком відповідного кабелю, так як містить в собі всі найпоширеніші типи конекторів і підходить для пристроїв практично всіх сучасних брендів ..
Комплект для синхронізації і зарядки виготовлений дуже якісно і прослужить тривалий час. Компактний розмір дозволяє легко носити з собою пристрій.
Promate СhargHub - просто незамінний прилад особливо для великої родини!
Особливості:
- в один час може працювати з одним пристроєм;
- простота експлуатації;
- роз'єм 1 Apple Lightning + Apple 30-pin + microUSB + miniUSB;
- роз'єм 2 USB.

Тип
MiniUSB адаптер, MicroUSB адаптер, USB адаптер, iPhone/iPod/iPad адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Promate» в категории «Адаптер»
Показать все модели