FM Трансмиттер Promate FM13


Есть в наличии
799 грн.
Наличные:
799 грн
Безнал:
999 грн
Приватбанк:
861 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Promate FM13 - FM-трансмиттер

Promate FM13 – это универсально устройство, которое удовлетворяет множество потребностей одновременно. Данный прибор соединяет в себе функции FM-тансмиттера, держателя для телефона, зарядного устройства и громкой связи.
Рассмотрим все функции поочередно. В качестве трансмиттера данное устройство позволяет воспроизводить треки с вашего телефона. Для этого устройство подключается к прикуривателю, затем,
Читать полностью
Технічні параметри:

Promate FM13 - FM-трансміттер

Promate FM13 - це універсально пристрій, який задовольняє безліч потреб одночасно. Даний прилад поєднує в собі функції FM-тансміттера, держателя для телефону, зарядного пристрою і гучного зв'язку.
Розглянемо всі функції по черзі. Як трансмітера даний пристрій дозволяє відтворювати треки з вашого телефону. Для цього пристрій підключається до прикурювача, потім, за допомогою коннектора 3,5 мм підключається до смартфону, на автомагнітоли і трансмітер виставляється однакова вільна від радіостанції хвиля і пристрій готовий до роботи. FM-трансмітер дуже стане в нагоді якщо на вашій автомагнітоли немає потрібного роз'єму.
Як держатель для телефона Promate FM13 дуже зручний і сумісний з більшістю сучасних смартфонів. Його корпус регулюється по ширині від 45 до 70 мм, а по довжині від 106 до 135 мм. В куточках кріплення є гумові вставки, які надійно утримують смартфон всередині. Гнучка ніжка і шарнір допоможуть виставити максимально зручне положення власника.
Функція гучного зв'язку, вбудована в Promate FM13 допоможе водієві не відволікатися від дороги щоб відповісти на дзвінок. Щоб підняти або покласти трубку використовується всього одна кнопка.
Пристрій Promate FM13 обладнано USB роз'ємом, який призначений для зарядки смартфонів, планшетів або інших гаджетів.
Особливості:
- діапазон FM-передачі: 87,1-107,9 МГц
- відтворювані частоти: 35Hz ~ 20 КГц
- вхідна напруга: DC 12V ~ 24V
- робоча температура: -15 ° C ~ 50 ° C
- вихідний струм: USB 5V, 1A

Пульт на руль
нет
Цвет
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Promate» в категории «FM Трансмиттер»
Показать все модели