FM Трансмиттер Promate FM16 Black


Есть в наличии
464 грн.
Наличные:
464 грн
Безнал:
557 грн
Приватбанк:
499 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Promate FM16 Black- FM-трансмиттер

FM-трансмиттер Promate FM16 является универсальным решением сразу нескольких потребностей современного автомобилиста. Данное устройство сочетает в себе функции трансмиттера и зарядного устройства.
Данный FM-трансмиттер оснащен разъемом USB, AUX и SD, что позволяет воспроизводить аудио со смартфонов и USB SD носителей. Устройство работает от автомобильной сети через прикуриватель. Для начала работы
Читать полностью
Технічні параметри:

Promate FM16 - FM-трансміттер

FM-трансмітер Promate FM16 Black є універсальним рішенням відразу декількох потреб сучасного автомобіліста. Цей пристрій поєднує в собі функції трансмітера і зарядного пристрою.
Даний FM-трансмітер оснащений роз'ємом USB, AUX і SD, що дозволяє відтворювати аудіо зі смартфонів і USB SD носіїв. Пристрій працює від автомобільної мережі через прикурювач. Для початку роботи з трансмітером необхідно на автомагнітоли і трансмітер встановити однакову вільну FM хвилю, підключити необхідний носій і пристрій готовий до роботи.
Прилад має зручне розташування органів управління, зручний дисплей і 5 кнопок управління, зводять до мінімуму труднощі у використанні. У комплекті з цим пристроєм поставляється пульт дистанційного керування і пульт, який кріпиться на кермо. Пульт на кермі допомагає автомобілісту управляти пристроєм, не відволікаючись від дороги.
Ще одним приємним моментом даного пристрою є наявність додаткового USB порту, який служить зарядним пристроєм для портативної техніки.
Особливості:
- діапазон відтворюваних частот: 87.5-108.0MHz
- вхідна напруга: 12-24
- вихідний струм: 5V, 2.1A
- відтворює формати MP3 / WMA
- підтримує USB і SD носії до 32 Гб.

Пульт на руль
есть
Разъем
SD, USB
Цвет
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Нужно очень тонкий руль чтобы пульт на него оделся.

    Юрий, 28.10.2017

Другие модели марки «Promate» в категории «FM Трансмиттер»
Показать все модели