Толщиномер MPMS-electronics DT-26


Заканчивается
1295 грн.
Наличные:
1295 грн
Безнал:
1619 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

MPMS electronics DT-26 - толщиномер

Толщиномер DT-26 используется для измерения толщины краски на деталях автомобилей. Данная модель создана как автомобильный толщиномер и его основная функция – выявление второго слоя краски и указание величины шпаклевки на автомобилях. Этот прибор может быть использован на деталях из стали, оцинкованной стали и алюминия ( то есть на всех применимых на автомобилях металлах). При измерении прибор
Читать полностью
Технічні параметри:

MPMS electronics DT-26 - товщиномір

Товщиномір DT-26 використовується для вимірювання товщини фарби на деталях автомобілів. Дана модель створена як автомобільний толщиномер і його основна функція - виявлення другого шару фарби і вказівка величини шпаклівки на автомобілях. Цей прилад може бути використаний на деталях зі сталі, оцинкованої сталі та алюмінію (тобто на всіх застосовних на автомобілях металах). При вимірюванні прилад вказує характеристику вимірюваного матеріалу (залізо або алюміній) і показує "відстань до метала" в мікронах з кроком в 5 мікрон. Даного кроку вимірювання цілком достатньо для визначення найбільш незначного втручання та внесення найдрібніших змін (полірування, незначний підфарбувати) в лакофарбове покриття автомобіля. Пристрій дозволяє швидко виявити приховані пошкодження, і визначити - чи був автомобіль в аварії і наскільки сильним виявилося його пошкодження. Товщиномір калибруется алюмінієвими і залізними еталонними пластинами, і повністю автоматично розпізнає вимірюваний матеріал, не вимагаючи при цьому перемикань або додаткових перекалібровок.

 

Технічні характеристики:

 

- Діапазон вимірюваних товщин 0-1500um;

- Крок виміру - 5um;

- Автоматичне виявлення і відображення на дисплеї приладу вимірюваного матеріалу (сталь або алюміній);

- Детальна калібрування приладу на магнітному та немагнітному підставі;

- Звуковий вказівку стану покриття автомобіля;

- Індикатор стану батареї;

- Пам'ять на 200 вимірювань, що виконуються (не стирається після заміни батарейки);

- ЖК дисплей з яскравим підсвічуванням 2x8;

- Автоматичне відключення пристрою після однієї хвилини бездіяльності;

- Харчування 2 * AA 1.5V - дві пальчикові батарейки;

- Прилад нечутливий до змін температури навколишнього середовища;

- Розміри приладу 110x66x27mm;

- Функція фіксування виміру;

 

Одна із зручних функцій цього приладу - звукова індикація стану покриття. Це функція підказка, яка дозволяє навіть недосвідченому користувачу без будь-яких навичок перевіряти автомобіль і виявляти другий шар фарби і шпаклівку. Звукова підказка активна тільки в режимі фіксації результату вимірювання.

Один сигнал - один шар фарби,
Два звукові сигнали - деталь повторно пофарбована,
Три звукові сигнали - місце на якому проводився кузовний ремонт (товщину шару шпаклівки при цьому користувач може побачити на дисплеї пристрою в мікронах)
 

Для використання цього приладу потрібно включити толщиномер в режим «виміри» і прикласти до вимірюваної поверхні без кутів і нахилів. Необхідно звернути увагу що для отримання точного вимірювання площину вимірюваної поверхні повинна збігтися з площиною вимірювального зонда. Режиму вимірювання у даного приладу два - динамічний і фіксований. Слід зазначити що більш точне вимірювання можна отримати при використанні динамічного режиму (коли прилад працює в режимі реального часу), а також використовуючи цей режим можливо зробити вимір на істотно опуклою деталі.

 

Комплектація приладу:

Товщиномір моделі DT-26;
Інструкція з експлуатації;
чохол;
Калібрувальний комплект;
2 шт AA 1.5V батареї;
 

Перед тим як облямувати прилад покупцеві він налаштовується (калибруется) і перевіряється. Отримавши толщиномер його не потрібно калібрувати і налаштовувати. Ви можете відразу застосовувати його для перевірки машин.

На нашому сайті представлені також прилади MPS-204 і MPS-micro, які вироблені цим же виробником автомобільних товщиномірів - Польської фірмою MPMS-electronics.

Тип
Толщиномер
Дисплей
ЖК
Звуковая индикация
Есть
Питание дисплея
Батарейки
Чехол для хранения
Есть

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MPMS-electronics» в категории «Толщиномер»
Показать все модели