Нет в наличии
1499 грн.
Наличные:
1499 грн
Безнал:
1799 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MPMS electronics MPS-micro - толщиномер

Универсальный в использовании автомобильный толщиномер MPS-micro используется для измерения толщины краски (покрытия) на поверхностях листовой стали, оцинкованной стали и алюминия. Данная модель с завидной легкостью выявит любые подкрасы и ремонты на деталях машины. Устройство автоматически переключается в режим измеряемого материала и не требует каких-либо переключений между материалами. Данный
Читать полностью
Технічні параметри:

MPMS electronics MPS-micro - товщиномір

Універсальний у використанні автомобільний толщиномер MPS-micro використовується для вимірювання товщини фарби (покриття) на поверхнях листової сталі, оцинкованої сталі та алюмінію. Дана модель із завидною легкістю виявить будь-які підфарбувати і ремонти на деталях машини. Пристрій автоматично перемикається в режим вимірюваного матеріалу і не потребує будь-яких перемикань між матеріалами. Даний прилад калібрується окремо на залізній і алюмінієвої поверхні і при вимірах автоматично перемикається, при цьому на дисплеї пристрою толщиномер показує користувачеві на якій підставі проводиться вимір і показує відстань до металу в мікронах з кроком вимірювання в 5 мікрон (0,005 мм). Прилад толщиномер MPS-micro працює дуже стійко і не вимагає частих налаштувань і калібрувань.

 

Товщиномір MPS-micro і його основний характеристики:

Діапазон вимірювання приладу 0-1500um;
Крок виміру 5um (0,005 мм);
Автоматичне виявлення і відображення досліджуваного матеріалу (сталь або алюміній) і результату виміру на дисплеї;
Індикатор стану батареї;
Пам'ять на 200 вимірювань (не видаляється при заміні батарейки);
Регульована підсвічування дисплея;
Автоматичне відключення приладу через одну хвилину бездіяльності;
Харчування 2 батареї класу ААА (мініпальчік);
Меню приладу російською мовою;
Багатоступенева каліброка;
Компактний розмір корпусу 108x50x20mm;
Нечутливий до змін температури навколишнього середовища,
Прилад моделі MPS-micro проводиться в Польщі фірмою MPMS-Electronics як автомобільний толщиномер фарби. Товщиномір фарби MPS-204, представлений в нашому інтернет магазині, також є продуктом цієї ж фірми-виробника. Основна функціональна задача пристрою - виявлення другого шару фарби і кількості шару шпаклівки на кузовних деталях автомобіля і цей прилад толщиномер з легкістю з цим справляється.

При використанні цієї моделі потрібно включити прилад, увійти в режим вимірювань, а потім чітко і щільно без кутів і нахилів докласти прилад до деталі автомобіля щоб площину вимірювального зонда збіглася з площиною вимірюваної поверхні. Перебуваючи на кузові на дисплеї приладу буде вказана характеристика підстави на якому проводиться вимір (залізо або алюміній) і відстань до заснування в мікронах з кроком вимірювання в 5 мікрон.

Використання цього приладу на поверхнях, які мають суттєві вигини необхідно робити в такий спосіб: потрібно докласти вимірювальний зонд на поверхню і повільно повертати прилад уздовж радіуса вигину, при цьому зонд повинен щільно прилягати до робили. Найменша вимір яке буде показано на дисплеї пристрою і є дійсною товщиною покриття точки, на якій проводиться вимірювання.

Комплектація:

Товщиномір моделі MPS-micro;
керівництво користувача;
чохол;
Батареї типу ААА;
Калібрувальний комплект.
Даний прилад буде корисний як початківцям автолюбителям, так і професійним авто дилерам для поверхневого огляду і перевірки кузова автомобіля з метою виявлення повторно забарвлених деталей і кількості шпаклівки на них.

Товщиномір поставляється з встановленою батареєю, повністю настроєний і готовий до експлуатації. Отримавши його Ви можете використовувати його за призначенням без будь-яких додаткових налаштувань і калібрувань.

Максимальная толщина
1500 (мкм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MPMS-electronics» в категории «Толщиномер»
Показать все модели