FM Трансмиттер Promate proCast Black


Есть в наличии
649 грн.
Наличные:
649 грн
Безнал:
811 грн
Приватбанк:
715 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Promate proCast Black - FM-трансмиттер

Миниатюрный, но от этого не менее функциональный FM-трансмиттер Promate ProCast, порадует свое компактностью и универсальностью. Небольшие габариты данного устройства помогут удобно разместить его в салоне, и он не будет мешать при настройке элементов приборной панели. Устройство оснащено шнуром с конектором типа AUX, который позволит легко и быстро присоединить к FM-трансмиттеру смартфон, плеер,
Читать полностью
Технічні параметри:

Promate proCast Black - FM-трансміттер

Мініатюрний, але від цього не менш функціональний FM-трансмітер Promate ProCast, порадує своє компактністю і універсальністю. Невеликі габарити даного пристрою допоможуть зручно розмістити його в салоні, і він не буде заважати при налаштуванні елементів приладової панелі. Пристрій оснащений шнуром з конектором типу AUX, який дозволить легко і швидко приєднати до FM-трансмітеру смартфон, плеєр, планшет або інший пристрій з роз'ємом 3,5 мм. Принцип роботи даного трансмітера не відрізняється від інших, потрібно підключити його в прикурювач, налаштувати вільну хвилю на автомагнітолі і самому трансмітері, підключити носій з аудіо і насолоджуватися улюбленою музикою. Інтерфейс даного пристрою простий і інтуїтивно зрозумілий, що забезпечує зручність використання трансмітера. Функція запам'ятовування останньої вибраної хвилі допоможе швидко привести прилад у робочий режим.
Крім своєї основної функції, даний FM-трансмітер може виконувати функцію зарядного пристрою, USB роз'єм з виходом струму 1A допоможе зарядити будь-який відповідний портативний пристрій.
особливості:
- Діапазон частот: 88.1-107.9MHz;
- Робочий струм: 20 ± 3 мА;
- Вхідна напруга: DC 12V-24V;
- Вихідний струм: 5V, 1A.

Bluetooth
нет
Пульт на руль
нет
Цвет
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Promate» в категории «FM Трансмиттер»
Показать все модели