Автомобильный держатель Promate MagMount


Нет в наличии
449 грн.
Наличные:
449 грн
Безнал:
539 грн
Приватбанк:
Гарантия
18 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Promate MagMount - автомобильный держатель

Для водителя, который проводит в автомобиле много времени, машина стает вторым домом и важно чтобы там было максимально комфортно. Привнести еще больше удобства в обустройство салона вашего автомобиля поможет держатель Promate MagMount.
Данный держатель является магнитным и универсальным. В комплекте с держателем идет небольшой металлический диск, который присоединяется к задней крышке
Читать полностью
Технічні параметри:

Promate MagMount - автомобільний тримач

Для водія, який проводить в автомобілі багато часу, машина стає другим домом і важливо щоб там було максимально комфортно. Привнести ще більше зручності в облаштування салону вашого автомобіля допоможе тримач Promate MagMount.
Даний тримач є магнітним і універсальним. У комплекті з тримачем йде невеликий металевий диск, який приєднується до задньої кришки мобільного пристрою, таким чином, кріплення може використовуватися зі смартфонами абсолютно різних видів і марок.
Конструкція даного власника максимально пристосована для різних маніпуляцій. Шток власника гнучкий, а магнітний наконечник здатний обертатися на 360 градусів, це дозволяє водієві розташувати свій гаджет саме так, як зручно водієві. Корпус утримувача оснащений присоскою, за допомогою якої прилад може закріплюватися до різних поверхонь, як, наприклад, лобове скло або торпедо.
Сам магніт потужний і надійний, приєднавши до нього свій смартфон, ви можете бути спокійні, що він там і залишиться навіть якщо авто рухається по бездоріжжю.
Особливості:
- гнучкий шток;
- поворотний магніт на 360 градусів;
- міцна фіксація;
- надійність;
- універсальність.

Тип:
Для мобильных устройств
Место установки:
лобовое стекло
Конструкция
монолитная
Способ крепления гаджета
магнит
Фиксация в автомобиле
вакуумная присоска

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Promate» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели